Beka z PATRIOTÓW! ZNIEWAŻENIE POLSKIEJ FLAGI, symbolu POLSKI WALCZĄCEJ i GODŁA! Lis udostępnia, a inni się śmieją!

Antypisowska propaganda, jako ośmieszanie i wykorzystanie flagi Polski, godła narodowego oraz symbolu Polski Walczącej.

 

Miliony tweetów, tysiące komentarzy i setki opinii. Tomasz Lis udostępnia, internauci podchwytują, a lawina lajków i komentarzy leci jak szalona. Od dawna wiadomo o nienawiści Tomasza Lisa do PiS-u i jego zwolenników, tym razem fala żartu i nienawiści uderza nie w polityczną partię, a w Polaków i polską historię. Jak to możliwe?

 

Na jednym z ”antypisowskich” twitterowych kont o nazwie Fabryka Granatów ‏@ExPulpet pojawił się następujący wpis: 

Polecamy filcową zbroję na wojnę przeciwko Islamowi ! Koni nie mamy, ale można w drodze zakupu nabyć rumaka o nazwie Romet – oczywiście każdy ma prawo do komentowania obecnej sytuacji politycznej, ale tworzenie prześmiewczej grafiki z wykorzystaniem polskiej flagi, godła narodowego i symbolu Polski Walczącej to już przesada.

 

Polski rząd nie może zagwarantować bezpieczeństwa Polkom w Polsce(Łódź np), a co dopiero za granicą. PiS szyje garnitur pod kolejne wybory – czytamy pod zdjęciem. 

 

Liczący 865 odbiorców profil zyskał pod zamieszczonym zdjęciem 113 polubień i 23 kolejnych udostępnień. Wśród 23 osób udostępniających wpis, znalazł się również słynny dziennikarz Tomasz Lis – którego konto na Twitterze obserwuje ponad 761 tysięcy osób.

 

Ale wy gardzicie tym narodem aż szkoda patrzeć no Romet słaby lepiej mieć mundur SS i VW prawda ? – skomentował jeden z internautów. 

 

źródło: twitter

fot.: twitter / wikipedia

kgKomentarze