Benefis Zenka MARTYNIUKA. Prezes TVP nie mógł się opanować na występie i ROBIŁ TO…!

Jacek Kurski, prezes TVP pochwalił się już na Twitterze, że Benefis Zenka Martyniuka był najchętniej oglądanym programem w telewizji przez całe święta. Prawie 4 miliony Polaków zasiadło wtedy przed szklanymi ekranami. 

Benefis Zenka Martyniuka odbył się z powodu 30-lecia jego pracy muzycznej. Imprezę zorganizowała Telewizja Polska w filharmonii i operze podlaskiej w Białymstoku. Benefis uświetniło wielu innych artystów, m.in:  Francesco Napoli, Lombard, Wojciech Gąssowski, Michał Wiśniewski, Top One oraz Izabella Trojanowska. 

 

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdor disco polo szczerze: „NIE JESTEM KATOLIKIEM” – wyznaje jak spędza święta

 

Wydarzenie otworzyła piosenka „Przez Twe oczy zielone”, bodaj największy hit Zenka Martyniuka, który dzięki niemu przebojem wdarł się na salony i zapoczątkował totalny renesans disco polo w naszym kraju.

 

W pewnym momencie Zenek Martyniuk podszedł z mikrofonem do prezesa Kurskiego, który bez oporów zaśpiewał z nim fragment tego hitu! Pokaz wokalny prezesa TVP możecie zobaczyć i, o zgrozo, usłyszeć około 2 minuty:

 

 

Przes Kurski przez cały benefis naprawdę świetnie się bawił. Śpiewał hity Zenka, klaskał w rytm, a z jego twarzy nie schodził uśmiech. A Wy jakie macie opinie na temat wczorajszego benefisu? Oglądaliście go, czy, jak część publiki, uznaliście po prostu, że takie wydarzenie to zwykła żenada? Podzielcie się swoimi opiniami!Komentarze