Bezczelny KSIĄDZ! Uderzył KOBIETĘ a potem… (VIDEO)

uderzył

Ksiądz uderzył kobietę? Publicznie? To brzmi co najmniej zaskakująco.

Jednak to fakt. Do zdarzenia doszło w Zgorzelcu, gdzie na czarno ubrany mężczyzna uderzył kobietę. Jak się później okazało ten pan to ksiądz.

Cała sytuacja miała miejsce na sądowym korytarzu przed rozprawą księdza Piotra M. oskarżonego o molestowanie seksualne dwóch dziewczynek. I choć sprawa jest zamknięta dla publiczności, to zgromadziła wielu obserwatorów na sądowych korytarzach. Miedzy innymi byli to przedstawiciele organizacji „DOŚĆ milczenia – STOP klerykalizacji Polski. Inicjatywa Obywatelska”.

Jedna z przedstawicielek tej inicjatywy, Liliana łotr Konopka, chciała nagrać doprowadzenie oskarżonego księdza z Ruszowa. Jednak przypadkowo nagrała właśnie moment uderzenia kobiety przez księdza telefonem!

Gdy mężczyzna zorientował się, że został nagrany, zrobił głupią minę – jak chłopak złapany na gorącym uczynku. Potem jednak zaczął udawać, że nic się nie stało. Zasłaniał siebie i kamerę czapką, pozwalał sobie także na głupie uśmieszki.

Nagrywająca zdarzenie prosiła tylko, by mężczyzna przeprosił pokrzywdzoną. Ten jednak dalej cynicznie się uśmiechał i próbował odejść od kobiet. Odwrócił się też plecami, udając że to nie do niego kierowane są te słowa.

Następnie towarzyszący księdzu mężczyzna zarzucił kobietom bezczelność. Obydwaj panowie zachowywali się tak, jakby to właśnie panie robiły zbędne(!) zamieszanie.

Finalnie ksiądz kobiet nie przeprosił, więc zostało złożone zawiadomienie do Prokuratury w tej sprawie.

fot. facebook.com/DOSCmilczenia

Czytaj też: Patryk JAKI pozywa FACEBOOKA za to, że…!

 

Zachowanie księdza szokuje. Ktokolwiek uderzyłby kogokolwiek, tak jawnie, w miejscu publicznym, w sądzie(!) powinien być świadom konsekwencji takiego czynu. Mężczyzna tymczasem nie dość, że zastosował przemoc, to jeszcze próbował zbagatelizować całą sytuację. Choć przecież miał szansę wyjść z twarzą z całego zdarzenia, bo filmująca wiele razy wzywała go do przeprosin.

Jeśli tak właśnie zachowują się duchowni, to nic dziwnego, że na popularności zyskują takie ruchy jak „DOŚĆ milczenia – STOP klerykalizacji Polski. Inicjatywa Obywatelska”.

Video ze zdarzenia można zobaczyć poniżej.

Gepostet von DOŚĆ milczenia – STOP klerykalizacji Polski. Inicjatywa Obywatelska am Freitag, 22. November 2019

 

fot. screen facebook.com/DOSCmilczeniaKomentarze