Białystok: wybuch gazu zdemolował dwa mieszkania. Przetrwał tylko JEDEN obraz

26 maja przy ulicy Towarowej w Białymstoku doszło do potężnego wybuchu gazu. Jego siła była tak wielka, że zdemolowała całe mieszkanie, w którym do niej doszło oraz zburzyła ścianę oddzielającą je od innego lokum. Przybyli na miejsce strażacy nie mogli uwierzyć własnym oczom w to, co zobaczyli w mieszkaniu.

 

Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej. Strażacy musieli działać w sytuacji bardzo silnego zadymienia. Gdy jednak odcięto gaz oraz przewietrzono mieszkanie ukazał się ogrom zniszczeń w mieszkaniu, które dosłownie wyleciało w powietrze.

 

W gruzach zlokalizowano 68-letniego mężczyznę, który został zabrany do szpitala z ciężkimi obrażeniami, jednak nie udało się go uratować. Po kilku godzinach zmarł.

 

ZOBACZ TEŻ: Te zawody są NAJBARDZIEJ podatne na uzależnienie od NARKOTYKÓW!

 

Tymczasem strażacy przeczesujący zdemolowane lokum dostrzegli, że na zawalonej ścianie pomiędzy mieszkaniami jak gdyby nigdy nic dalej wisi obraz Jezusa Miłosiernego. Eksplozja nawet go nie przekręciła na bok!

 

Z powodu wybuchu ewakuowano 14 osób z budynku. Po sprawdzeniu jego konstrukcji przez specjalistów okazało się, że wszyscy mogą wrócić do domu. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu, bowiem instalacja gazowa nie została uszkodzona.Komentarze