BIEDROŃ przekona Cię, że Ziemia jest PŁASKA?! Oświadczenie polityka.

biedroń

Robert Biedroń postanowił zabrać głos w sprawie edukacji.

Konkretnie chodzi o edukację seksualną, bo to właśnie tą dziedziną najbardziej zainteresowany jest Biedroń.

Polityk zaczyna od wyznania: „Jestem gejem. Od wielu lat żyję w szczęśliwym związku”. Co prawda o tym to już pewnie wszyscy wiedzą, ale co szkodzi powiedzieć jeszcze raz?

 

Co to jest edukacja seksualna?

Dalej Robert Biedroń pisze na instagramie:

 

„W moim domu nie było edukacji seksualnej, a szkoła stroniła od tych tematów. Ciężko było powiedzieć mojej mamie o tym, że jestem gejem, a kiedy już się dowiedziała – ciężko to przeżyła. Dzisiejsza władza usilnie stara się zablokować Wam możliwość poznania siebie, swojego ciała czy podejścia do drugiego człowieka w sferze seksualnej. Chcą, by edukatorzy trafiali do więzienia za to, że krzewią w Was wiedzę.”

 

Według osób z grona LGBT, dobrze jest „poznawać własne ciało” już we wczesnym dzieciństwie, najpóźniej w przedszkolu! Do tego, jak najbardziej poprawne jest współżycie seksualne kobiety z kobietą czy mężczyzny z mężczyzną. Fajnie jest też zmienić płeć. I w myśl takiej właśnie ideologii, środowiska homoseksualne chcą uczyć nasze dzieci.

 

Jaka edukacja?

Warto przypomnieć, że według Słownika Języka Polskiego edukacja to:

 

„uczenie kogoś lub uczenie się, zwłaszcza w szkole; kształcenie, nauka”

 

Możemy więc uczyć w szkołach tego, jak budować dobry, zdrowy, heteroseksualny związek kobiety oraz mężczyzny i stworzyć wspaniałą rodzinę. Możemy też uczyć, że „raz dziewczynka, raz chłopaczek”, raz z przodu, raz z tyłu, a potem zmiana płci – żeby nie było nudy.

Zobacz też: Robert BIEDROŃ chodzi po GÓ**IE i świetnie się BAWI! Musisz ZOBACZYĆ to VIDEO!

Edukacja manipulacja

Jak widać, Robert Biedroń szafuje słowem „edukacja”, tak jakby był tylko jeden kierunek edukowania. Jednak koncepcji może być bardzo wiele. Począwszy od całkowitej wstrzemięźliwości, po „wolność” seksualną.

Dlatego mówienie o „zakazie” dla edukacji jest manipulacją, bo chodzi tu raczej o zakaz dotyczący nauczania promującego LGBT.

 

Przekona Cię, że Ziemia jest płaska?

Z kolei słownikowa definicja słowa „wiedza” to:

 

„zasób informacji z jakiejś dziedziny”

 

Wielowiekowe doświadczenia pokazują, że wiedza w różnych dziedzinach ulega stałym zmianom. Wystarczy prześledzić doniesienia „amerykańskich naukowców”, którzy raz mówią jedno, raz drugie.

Obecnie Robert Biedroń i inne osoby ze środowisk homoseksualnych próbują nam wmówić, że zachowanie w duchu LGBT jest wyrazem wolności i miłości. Jednak nie ma na to żadnych miarodajnych dowodów. Co więcej taka ideologia jest sprzeczna z wiarą chrześcijańską.

Może zatem pan Robert spróbuje nas także przekonać, że ziemia jest płaska, a w lasach mieszkają skrzaty i wróżki? To też będzie jakaś „edukacja” i pewnego rodzaju „wiedza”.

 

Oświadczenie polityka

Biedroń kończy zdecydowaną deklaracją:

 

„Nigdy się na to [zakaz edukowania w duchu LGBT] nie zgodzę i ramię w ramię z Wami będę na protestach. Mówię głośno – NIE dla zakazu edukacji seksualnej w Polsce. Po rozmowach z Wami wiem, że tego potrzebujecie. Pamiętajcie, nigdy nie jest za późno na edukację.”

 

Skoro zawsze jest czas na edukację, to mamy nadzieję, że Robert Biedroń wróci do „podstawy programowej” zawartej w Biblii. To tam wyraźnie napisano, że obcowanie mężczyzny z mężczyzną jest obrzydliwością.

 

fot. instagram.com/robertbiedron/

 

 

 

 Komentarze