Biedronka rozdaje darmowe paczki z prezentami! ZOBACZ JAK JE DOSTAĆ!

Biedronka kolejny raz wychodzi ze świetną inicjatywą i rozdaje darmowe paczki z prezentami dla swoich klientów. Co należy zrobić by je dostać?

Biedronka regularnie dba o swoich klientów. Poprzez liczne działania promocyjne poszerza swoje grono klientów. W ramach akcji ,,Paczka powitalna Dada” sieć sklepów spożywczych rozdała ponad 28 tysięcy opakowań z pieluchami. Jak skorzystać z akcji promocyjnej, co należy zrobić aby otrzymać paczkę z prezentami? To wytłumaczymy Wam w tym artykule.

 

ZOBACZ TAKŻE: W tym kraju poza COVID rozwija się także inna CHOROBA! Dotyka zwłaszcza dzieci!

 

Inicjatywa skierowana do świeżo upieczonych rodziców ruszyła 3 lutego 2020 r. Biedronka we współpracy z producentem pieluch Dada przygotowała dla swoich klientów paczkę powitalną. Przysługuje o na każdemu nowo narodzonemu dziecku. Od początku trwania programu dyskont spożywczy rozdał już 28 345 paczek. To świetna inicjatywa, która zdecydowanie odciąży trochę portfele rodziców. Najwięcej paczek, bo aż 4 tysiące, otrzymali jak na razie rodzice z województwa mazowieckiego.

 

„Poprzez akcję „Paczka powitalna Dada” chcemy podkreślić, jak ważne dla nas jest bycie częścią życia Polaków w najważniejszych momentach i dzielenie z nimi codziennych chwil szczęścia. Zachęcamy przyszłych rodziców do wzięcia udziału w akcji”komentuje Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

 

Jak zdobyć taką paczkę ?

Aby otrzymać darmową paczkę powitalną wystarczy zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl i zgłosić swoje dziecko do akcji. W paczce znajdują się: pieluszki, chusteczki nawilżane i patyczki higieniczne.

 

 

źródło: biedronka.pl/dadaclub.pl / wiadomoscihandlowe.pl

 Komentarze