Bill Gates ma ZŁE wieści na temat szczepionki na koronawirusa! Należy ją przyjąć…

Bill Gates ma złe wieści dotyczące szczepionki na koronawirusa. Nawet jeśli ona powstanie, będzie ją należało przyjąć…

Potrzeba dwóch dawek szczepionki

Amerykański miliarder Bill Gates powiedział, że najprawdopodobniej będzie należało przyjąć co najmniej dwie dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi COVID-19, a nie jedną. Jego zdaniem jeszcze bardziej ograniczy to dostęp ludzi do leku, gdy tylko on się pojawi.

Zaprzeczył plotkom dotyczącym „czipowania” ludzi

Współzałożyciel firmy Microsoft i współprzewodniczący Fundacji Billa i Melindy Gatesów po raz kolejny zaprzeczył także zarzutom, że szczepienie przeciwko COVID-19 może być w jakikolwiek sposób powiązane z czipami.

Według ankiety przeprowadzonej w lipcu przez Yahoo News i YouGov, 44% republikańskich wyborców i 19% Demokratów jest przekonanych, że Gates zamierza wszczepiać ludziom mikroczipy poprzez szczepienia. Według tych osób szczepionka na COVID-19 będzie zawierała mikroczipy śledzące ich za pomocą technologii 5G.

W kwietniu Gates powiedział, że pełny powrót do normalności po pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 zajmie społeczeństwu od jednego do dwóch lat.

W maju Fundacja Billa i Melindy Gatesów ogłosiła darowiznę w wysokości 100 milionów dolarów na badania i opracowanie szczepionki przeciwko koronawirusowi. Na początku czerwca organizacja zobowiązała się do przekazania 1,6 miliarda dolarów Światowemu Sojuszowi na rzecz Szczepień. Sojusz ten jest poświęcony szczepieniom dzieci w biednych krajach świata.

Źródło: CNBC News, CNN

Zdjęcie: InstagramKomentarze