Bogdan Wenta zaatakowany! Prezydent Kielc poinformował, że…

Prezydent Kielc Bogdan Wenta po raz kolejny w trakcie swej kadencji prezydenckiej padł ofiarą ogromnego ataku! A to za sprawą posta, który opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych.

 

Prezydent Kielc Bogdan Wenta poinformował, że podpisał umowę z Jackiem Kurskim (szef Telewizji Polskiej) na kolejne zorganizowanie Festiwalu Muzyki Tanecznej na kieleckiej Kadzielni. Napisał:

 

Kontynuujemy zapisy trzyletniej umowy z TVP dot. Festiwalu Muzyki Tanecznej. Dziś, wspólnie z wiceprezydentem Marcinem Różyckim, spotkaliśmy się w Warszawie z Prezesem TVP S.A, Jackiem Kurskim. Na scenie Amfiteatru Kadzielnia ponownie zaprezentują się polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki rozrywkowej. Negocjacje przebiegły w dobrej, życzliwej atmosferze. Do dopracowania warunków współpracy pozostały już tylko szczegóły.

 

 

Ale podpisanie umowy miało miejsce zaraz po pokazaniu środkowego palca przez posłanką PiS-u Joannę Lichocką. Internauci właśnie połączyli oba te wydarzania w jedno. I wylało się wiadro nieprzychylnych komentarzy w stronę Bogdana Wenty.

 

Na przykład Monika Szafraniec, szefowa świętokrzyskiego KOD-u napisała: „Gratuluję wyczucia. Wstyd i hańba Panie Prezydencie! A tymczasem w Świętokrzyskim Centrum Onkologii pacjentów wita plakat informujący, na co pójdą pieniądze podatników. Na kłamstwa TVP zamiast na leczenie nowotworów”.

 

ZOBACZ: Skandal w „Familiadzie”. Karol Strasburger wydał specjalne oświadczenie

 

Z kolei ubiegający się o fotel senatora Edward Rzepka (PO) napisał: „Starałem się zawsze rozumieć i tłumaczyć na Pana korzyść, Panie Prezydencie, różne wolty polityczne, które Pan wykonywał. Dziś granica została przekroczona. To zdjęcie z człowiekiem odpowiedzialnym za ruinę świadomości niemal połowy Polaków – ostatecznie Pana dyskwalifikuje. Od tej pory jesteśmy po przeciwnych stronach”.

 

Źródło: FB, foto: FBKomentarze