Bohater „Chłopaków do wzięcia” próbował zgwałcić swoją babcię! Szokujące szczegóły przestępstwa!

Jeden z bohaterów „Chłopaków do wzięcia” trafił za kratki. Mężczyzna próbował zgwałcić swoją babcię. Do tej szokującej sytuacji doszło w małej podtarnowskiej wsi w 2016 roku. 31-letni Łukasz T. znany jako „Misiek” kilka dni temu miał wyjść na wolność.

Prokuratura okręgowa zdradziła także szokujące szczegóły przestępstwa, które jak dotąd były owiane tajemnicą. Wiadomo, że uczestnik popularnego show Polsatu, „Chłopaki do wzięcia” mieszkał ze swoją babcią. Feralnego dnia, 31-letni Łukasz T. wrócił do domu pijany, wcześniej wypił ze znajomym ok. litr wódki. Mężczyzna od początku był agresywny, później sprawy całkowicie wymknęły się spod kontroli, ponieważ „Misiek” próbował zgwałcić swoją babcię. Miał ją do tego bić po głowie i rzucać po ścianach. Kobieta bała się o własne życie i próbowała przekupić go pieniędzmi żeby jej nie krzywdził.

 

ZOBACZ:Testament 105-latki zaskoczył jej bliskich. Babcia ukrywała to przez lata!

 

Na szczęście staruszce udało się wyrwać z rąk otumanionego alkoholem wnuczka i uciec do sąsiadów. Stamtąd zadzwoniła na policję. Mężczyzna został aresztowany i początkowo skazany na 3 lata pozbawienia wolności. Kilka dni przed zakończeniem odsiadki na wniosek prokuratury postanowiono przedłużyć karę dla Łukasza T o kolejne 3 lata. Ponadto na uczestnika „Chłopaków do wzięcia” nałożono 10-letni zakaz zbliżania się do babci na nie mniej niż 30 metrów. Sąd Apelacyjny ma wkrótce rozpatrzyć tę prośbę.

 

ZOBACZ TAKŻE:Scena z Rodzinki.pl oburzyła wszyskich! Widać było jak Kożuchowska…

 

 

źródła: pikio.pl, foto: pixabay.com

 

 

 

 

 Komentarze