Bohater Sanatorium Miłości pochwalił się partnerką! Jest nią…

Bohater Sanatorium Miłości pochwalił się partnerką! Jest nią…

2. edycja Sanatorium Miłości zakończyła się jakiś czas temu, ale widzowie wciąż wspominają jej bohaterów – tak samo zresztą, jak barwne postaci z 1. edycji show. Miniona seria nie zakończyła się wieloma związkami, ale jak się okazuje niektórzy z seniorów i tak znaleźli swoje sympatie. Takim sukcesem pochwalił się np. Władysław Balicki! 

Władysław Balicki to jeden z 12 uczestników 2. edycji Sanatorium Miłości. Wraz z 11 pozostałymi uczestnikami przez 4 tygodnie przebywał w uzdrowisku w Ustroniu, przeżywając drugą młodość i poznając nowych ludzi. Jak przyznawali wszyscy seniorzy, bardzo zżyli się ze sobą w ciągu trwania programu i trudno było im się żegnać. Powstało wiele przyjaźni i kontaktów, choć poza jednym związkiem nie zawiązało się więcej bliskich relacji. A jednak to nie oznaczało, że dla bohaterów programu kończą się okazje na miłość. Jak pokazał pan Władysław – wprost przeciwnie!

 

Pan Władysław dał się poznać jako bardzo sympatyczny mężczyzna. Wszystkie kuracjuszki zgodnie chwaliły go za poczucie humoru i elokwencję. Dał się poznać jako szarmancki i zadbany mężczyzna. I choć w programie nie znalazł miłości to z pewnością otworzył się na nowe znajomości.

 

ZOBACZ TEŻ: Indie: już nie tylko pałowanie za złamanie kwarantanny. Policjanci przebierają się za…

 

10 marca na jego profilu na Facebook pojawiła się zmiana statusu związku – w ten sposób pan Władysław dał znać światu, że jest już zajęty! Pojawiło się też zdjęcie z jego wybranką Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych i pasują do siebie!

 

 

Wybranka pana Władysława nie brała udziału w show i z tego powodu właściwie nic o niej nie wiemy. Jednak nie to jest najważniejsze – najważniejsze, żeby oboje znów poczuli się dzięki sobie nawzajem młodziej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

WŁADYSŁAW B. ❤️ Mieszkaniec Łodzi. Jest na emeryturze od sześciu lat, ale dorabia jako recepcjonista w hotelu. Jego pasją jest majsterkowanie, ale też spawanie i rzeźbienie w metalu. Chętnie spaceruje i chodzi na siłownię plenerową. Przyjemność sprawia mu spędzanie czasu nad wodą. Niemal całe swoje życie zawodowe spędził za kółkiem. Jeździł ciężarówką, karetką, taksówką oraz lawetą własnej roboty. Jest punktualny, precyzyjny, koleżeński i po prostu dobry. Przyznaje się do bałaganiarstwa, ale odnajduje się w swoim chaosie. Miłość dla Władka to poświęcenie. Przeżył z żoną 48 lat i jest wdowcem. Jest bardzo zadbany. Codziennie się goli, skrupulatnie dobiera garderobę. #drugisezon #sanatoriummiłości @martamanowska #tvp1 #sanatorium #miłość #będziesiędziało #kuracjusze #niedziela

Post udostępniony przez Sanatorium miłości TVP (@sanatorium_milosci_tvp)

 Komentarze