Ale wpadka! BOHOSIEWICZ pokazała MĘŻA, ale chyba ZAPOMNIAŁA o tym SZCZEGÓLE! (foto)

bohosiewicz

Wspaniały, cudowny, inteligentny! Taki właśnie jest mąż Mai Bohosiewicz.

Bohosiewicz można tylko pozazdrościć tak wspaniałego męża, bo sądząc z opisu jest to chodzący ideał. Okazją do peanów na cześć Tomasza Kwaśniewskiego (zwanego Stary Dzidziutków  czyli Warszawski Kur Domowy) był wczorajszy Dzień Ojca. Okazjonalny wpis pojawił się na instagramie aktorki. Czytamy tu:

 

„Oto Tata moich dzieci. Bardzo dobry człowiek, niesamowicie inteligentny, światły, rozsądny. Najcudowniejszy ojciec świata. Chcialabym być tak dobrą mamą jak Tomek jest ojcem. A już dodatkowo chcialabym być tak dobrym partnerem jak jest Tomek. Z okazji dnia ojca spał z dziećmi żebym mogła się wyspać w sypialni bo byłam do 3:00 na imprezie. Ten facet nigdy nie krzyczy, jest zaanagażowany, ma pasje i uwielbia z nami spędzać czas. ❤️❤️❤️❤️ @stary_dzidziutkow jesteś NAAAAAAAAAAAJLEPSZYM starym na świecie. Jestem pewna, że nasze dzieci będą dzięki Twojemu wsparciu świetnymi dorosłymi. Nie mają innej opcji. Polecam wam wybierać na starych swoich Dzidziutków DOBRYCH ludzi.”

Czytaj także: Zobacz żonę Marcina Mroczka! Wygląda jak…

 

Oczywiście temu entuzjastycznemu opisowi towarzyszyło zdjęcie pana Tomasza.

instagram.com/majabohosiewicz/

 

Na pierwszy rzut oka widzimy to co widzimy – zdjęcie przystojnego mężczyzny. Gdy jednak przyjrzymy się uważniej, zauważyć można – jakże słodki napis – na poduszce na której spoczywa głowa „Starego”: „Jesteś piękna” – czytamy.

 

instagram.com/majabohosiewicz/

 

O tak, Stary Dzidziutków, jesteś piękna! 🙂

 

 

fot. instagram.com/majabohosiewicz/

Komentarze