BÓJKA członków zespołu PIĘKNI I MŁODZI – wyciekło szokujące nagranie! „Mamusia pije wódeczkę!”

Tuż po Sylwestrze gruchnęła wieść, że źle się dzieje w zespole disco polo Piękni i Młodzi. Rzekomo miało dojść do bójki pomiędzy obecnymi partnerami członków zespołu – Dawida i Magdaleny Narożnych, którzy do ubiegłego roku byli małżeństwem. Wideo nagrane w czasie szarpaniny pokazuje, że sprawa była znacznie poważniejsza. 

Początkowe informacje opublikowane przez Joannę, partnerkę Dawida Narożnego koncentrowały się na spięciu między nią a Krzysztofem, obecnym partnerem Magdaleny Narożnej. Tymczasem video, do którego jako pierwszy dotarł serwis fakt24.pl, a które teraz zaczyna krążyć po internecie pokazuje, że w bijatyce brali udział prawie wszyscy członkowie zespołu Piękni i Młodzi, w tym oboje państwo Narożni!

Do bójki doszło w nocy z 1 na 2 stycznia w zakopiańskim hotelu Aquarion. Dawid Narożny przyszedł do hotelowego baru, w którym siedziała jego była żona z partnerem i grupą innych osób. Mężczyzna na nagraniu dopytuje swoją byłą partnerkę o to, gdzie jest ich dziecko i pod czyją opieką się znajduje podczas gdy „mamusia pije wódkę”. Atmosfera gęstnieje z sekundy na sekundę.

 

ZOBACZ TEŻ: Słynny zespół disco polo się ROZPADNIE? Doszło do BÓJKI

 

Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd

– odpowiada mu Magda

https://www.facebook.com/fakt24pl/videos/818192091955841/

 

ZEMSTA?

 

Jak dowiedział się fakt24.pl Dawid Narożny został wyrzucony z zespołu tuż po zejściu ze sceny sylwestrowej! Wtedy zostało mu wręczone stosowne pismo. Zgodnie z kontraktem, który zawarli między sobą Narożni i Daniel Wilczewski, członkowie zespołu mogą decydować o składzie w głosowaniu. Być może dlatego właśnie Dawid udał się później do hotelowego baru, by zemścić się na Magdzie i skompromitować ją?

 

Po obejrzeniu nagrania trzeba przyznać, że zdecydowanie mu się to udało. Magda Narożna i jej partner są bardzo agresywni i źle reagują na zaczepki Dawida.

 

Wreszcie sytuacja wymyka się spod kontroli. Partner Magdy Krzysiek rzuca się z pięściami na Dawida, a potem na jego partnerkę, która psika w niego sprayem, prawdopodobnie gazem obronnym. Przez moment widać, że w szarpaninie bierze też udział Magda Narożna. W tym czasie Dawid z partnerką swoimi komentarzami usiłują jeszcze bardziej sprowokować swoich przeciwników.

 

Wygląda więc na to, że może to być koniec zespołu Piękni i Młodzi. W czwartek zespół oficjalnie poinformował o wykluczeniu Dawida Narożnego ze składu:

 

 „W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku)”

 

Również w czwartek fakt24.pl „zdobył” nagranie, które właściwe kompromituje Magdalenę Narożną i jej partnera. Przypadek? Nie sądzimy.

 Komentarze