BÓJKA największych gwiazd DISCO-POLO! Jest wideo!

Afera jaka wybuchła wokół zespołu „Piękni i Młodzi” wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów disco-polo. Wiadomość o bójce Magdy Narożnej z byłym mężem Dawidem do, której doszło krótko po Sylwestrze zelektryzowała internautów. Ostatnio w sieci pojawił się z film z całego zajścia, na którym widać kto był jej prowodyrem.

Bójka twórców zespołu „Piękni i Młodzi” wywołała u wielu fanów disco-polo spory niesmak. Zanim w internecie pojawił się film z awantury internauci wysłuchali dwóch różnych relacji „ex” małżonków, którzy wzajemnie się oskarżali kto ją wywołał. Przypomnijmy najważniejsze fakty. Do starcia Magdy i Dawida Narożnych doszło w nocy z 1 na 2 stycznia w zakopiańskim hotelu Aquarion. Wokalistka odpoczywała w nim po koncercie sylwestrowym wraz z obecnym partnerem i znajomymi, a jej były mąż ze swoją nową dziewczyną. Dawid Narożny, który wszedł do baru zaczął nagrywać swoją żonę telefonem, wtedy rozpętała się prawdziwa burza.
Były mąż wokalistki „Pięknych i młodych” chciał w ten sposób udowodnić, że wokalistka nie zajmuje się dzieckiem. Narożny zaczął wypytywać, gdzie jest jego córka i kto się nią zajmuje. Cała sytuacją mocno wzburzyła Magdę i jej znajomych. Piosenkarka prosto z mostu powiedziała do męża, że  „Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd”. Później do akcji wkroczył aktualny partner wokalistki, Krzysztof, który zaczął grozić Narożnemu. Doszło do szarpaniny, w której udział wzięli byli małżonkowie i ich obecni partnerzy. Narożna i jej chłopak Krzysztof zostali spryskani gazem łzawiącym. Wszystko na to wskazuje, że Dawid Narożny zostanie wykluczony z zespołu, ponieważ tak jednogłośnie zagłosowali jego członkowie.

źródła: pikio.pl, foto: instagram.com, wideo: youtube.com

 

 Komentarze