Bolał ją brzuch, a lekarze nie potrafili jej pomóc! Rozwiązanie problemu znalazła w Internecie!

22-letnia Sharna McManus od kilku lat cierpiała z powodu powtarzającego się bólu brzucha. Dolegliwości były na tyle nieprzyjemne, że musiała zasięgnąć pomocy lekarza. Niestety żaden z nich nie był w stanie jej pomóc. Nowozelandka rozwiązanie  problemu znalazła w Internecie!

Młoda kobieta była załamana swoim stanem zdrowia i spodziewała się najgorszego. Z powodu nieznośnego bólu brzucha, który nieprzerwanie męczył ją od 4 lat Sharna McManus nie mogła normalnie funkcjonować. 22-latka z Nowej Zelandii dwoiła się i troiła, aby zwalczyć uciążliwą dolegliwość niestety żaden z lekarzy nie potrafił zdiagnozować co tak naprawdę jej jest. Dziewczyna była zrozpaczona swoim położeniem i postanowiła znaleźć rozwiązanie problemu w Internecie. Tam trafiła na doktora z Australii, który zdiagnozował ją rozmawiając z nią o jej dolegliwościach przez komunikator głosowy!

 

ZOBACZ:Po zjedzeniu tego boli cię brzuch?! GLUTAMINIANU SODU w tych produktach jest NAJWIĘCEJ!

 

McManus trafiła na lekarza z Perth przeglądając filmy na YouTube. Na jednym z nich zauważyła jak medyk leczy kobietę z dolegliwości podobnych do tych, na które cierpi. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, bowiem Krishna Bodu na przestrzeni ostatnich dwóch lat wyleczył 200 osób, które zmagały się z takimi samym bólem brzucha jak Sharna. Podczas rozmowy przez aplikację lekarz szybko wykrył, że Nowozelandka cierpi na zespół uciskowy nerwów. To przykra dolegliwość wywołana nieprawidłowym gojeniem się zranionych czy naderwanych tkanek. 22-latka poleciała do Australii, gdzie przeszła 20-minutowy zabieg, który okazał się zbawiennym rozwiązaniem jej wszelkich problemów.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Powiedz STOP! Oto 7 powodów, dla których nie powinno się dotykać brzucha kobiety w ciąży!

 

 

źródła: 02.pl, foto: youtube.com

 

 

 Komentarze