Boli Cię głowa po zakrapianej imprezie? ZOBACZ, CO JEST NAJLEPSZYM LEKIEM NA KACA!

Większość z nas miała okazję przeżyć wyśmienitą imprezę z dużą ilością alkoholu. Niestety, na drugi dzień ból głowy, suchość w ustach i złe samopoczucie nie dawały o sobie zapomnieć…

Naukowcy po przeprowadzeniu wielu badań przyznali, że kac może być wyleczony za pomocą znanego na całym świecie napoju gazowanego!

Najczęstszymi objawami kaca są ból głowy, światłowstręt, pragnienie, również wrażliwość na hałas. U wielu osób, które dopada kac występuje wstręt przed smakiem i zapachem alkoholu.

Tajemniczym napojem, który zna cały świat, jest Sprite! Napój ten rozbija związki alkoholowe, a dokładniej aldehyd octowy, który powoduje zatrucie alkoholowe, przez co w efekcie doskwiera nam kac. Jak stwierdzili chińscy naukowcy – ten napój gasi nie tylko pragnienie ale i kaca!

Sprite dzięki swoim leczniczym właściwościom wygrał z kawą, herbatami ziołowymi oraz różnymi napojami gazowanymi, które często poleca się na dolegliwości po suto zakrapianej imprezie.

Sprite najszybciej i najlepiej radził sobie w przyspieszaniu enzymów, które pomagają w metabolizmie alkoholu, co uplasowało go na pierwszym miejscu wśród wiodących produktów na kaca.

Teraz wystarczy uzbroić się w ten cudowny napój i można bawić się bez żadnych obaw!

Źródło: oprac. własne/bezuzyteczna.pl

Zobacz także: Znasz bajkę o Czerwonym Kapturku? ZOBACZ JAK BRZMIAŁA W PIERWOTNEJ WERSJI!Komentarze