Brad Pitt rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. Chce się do niego wprowadzić…

Brad Pitt to jeden z najpopularniejszych aktorów zza oceanu. Dla wielu kobiet to ideał mężczyzny: przystojny, wysportowany, z klasą. A jak się okazało, po rozwodzie z Angeliną Jolie, do aktora chce się wprowadzić teraz …

 

Brad Pitt i Agelina Jolie przez lata tworzyli ideał szczęśliwego małżeństwa. Bardzo długo byli przedstawiani jako ideał, jeśli chodzi o związek, rodzinę, miłość, szczęście. Lecz, jak się okazało, wszystko na jednak swój kres. Koniec małżeństwa był tym bardziej tragiczny, bo para ma sześcioro dzieci! I to przecież oni najbardziej ucierpieli na rozwodzie swoich sławnych rodziców! Bo przecież dla dzieci nie są najważniejsze pieniądze, ale poczucie obecności troskliwej matki i czułego ojca.

 

Po rozwodzie Pitt zamieszał, jak podają plotkarskie media, ze swoją pierwszą żoną Jennifer Aniston. A dziś świat obiegła informacja, że córka Angeliny chce się wyprowadzić od matki i zamieszkać i ojca – Brada! 13-letnia Shiloh Jolie-Pitt ma dość swojej matki, którą obwinia o rozwód. Dlatego 13-latka postanowiła zamieszkać u swojego ojca!

 

Czyli będą mieszkać prawdopodobnie we trójkę: Brad, Jennifer i córeczka Brada. Bo przypomnijmy, nie jest jeszcze oficjalnie wiadomo, czy Aniston mieszka z Pittem! Jak czytamy na portalu „Plotek.pl„:

 

Dla Angie to najgorszy z możliwych scenariuszy. Nie dość, że przeszła straszny rozwód z Bradem, to jeszcze teraz traci córkę na rzecz kobiety, której szczerze nie znosi. Nienawidzi samego faktu, że Brad wrócił do Jennifer, ale teraz, kiedy Shiloh oznajmiła, że woli mieszkać z nimi, jest tak zła, że wolałaby nie dożyć tego dnia!

 

ZOBACZ: Fani zalani łzami! Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” pokazała…Komentarze