Brakuje ci energii? Postawi cię na nogi lepiej NIŻ KUBEK KAWY! Wypróbuj tego…

Brakuje ci energii? Postawi cię na nogi lepiej NIŻ KUBEK KAWY! Wypróbuj tego…

NIE WYOBRAŻASZ SOBIE ROZPOCZĘCIA DNIA BEZ FILIŻANKI KAWY? A MOŻE W CIĄGU DNIA CZUJESZ SIĘ OSPAŁY I PRZEMĘCZONY? JEŚLI ZASTANAWIASZ SIĘ CO ZROBIĆ, BY MIEĆ WIĘCEJ ENERGII, KONIECZNIE WYPRÓBUJ TEGO!

Naukowcy z Uniwersytetu Georgii w Stanach Zjednoczonych przeprowadzili kilka lat temu badanie do którego zaangażowano chętne osoby. Uczestników badania podzielono na trzy grupy. Przez pewien czas pierwszej z grup podawano kofeinę w tabletkach, drugiej tabletkę placebo, trzecia zaś miała codziennie wchodzić po schodach i poświęcać na tę czynność przynajmniej 10 minut. Efekty doświadczenia zaskoczyły specjalistów.

„W grupach z tabletkami nie odnotowaliśmy jakiejś znaczącej różnicy. Tymczasem ci, którzy chodzili po schodach, mieli więcej energii. Nie był to długotrwały efekt, ale i tak lepszy niż po 50 mg kofeiny.” – przyznał w rozmowie z dziennikarzami jeden z naukowców Uniwersytetu w Georgii.

Pamiętajcie więc, aby dzień rozpoczynać od wykonywania kilku choćby drobnych ćwiczeń. Dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej, uspokoicie umysł, to również doskonały sposób poprawienia swojej koncentracji. Po wykonaniu krótkiego, około 10-minutowego treningu poczujecie siły witalne.

Źródło: Men’s Health

Źródło zdjęcia: Pixabay

Zobacz też: [WIDEO] Zrobił taki kawał dziewczynie, że aż się rozebrała. Ale miał pomysłKomentarze