Brat Magdy Gessler ZBIERA na PALIWO! Jest w DRAMATYCZNEJ sytuacji!

Piotr Ikonowicz jest obrońcą praw lokatorów i prywatnie bratem Magdy Gessler. Ikonowicz apeluje o wpłaty na  zakup paliwa. Sezon eksmisji ruszył i obrońca praw lokatorów ma w związku z tym masę wyjazdów. Paliwo jest coraz droższe.

Pomaga pokrzywdzonym

Piotr Ikonowicz od lat pomaga osobom pokrzywdzonym przez los i często przez bezdusznych urzędników. Ma niemal 70 lat, ale aktywnie działa, broni praw lokatorów i walczy z urzędnikami. Właśnie ruszył sezon eksmisji, wcześniej nie miał miejsca z powodu pandemii covid-19. Jak alarmuje Piotr Ikonowicz sytuacja jest dramatyczna. Obrońca praw lokatorów ma do czynienia z lawiną eksmisji. W gminie Olsztyn aż 807 eksmisji z lokalów komunalnych czeka na wykonanie.

Lawina eksmisji

Piotr Ikonowicz przytacza dramatyczne przykłady osób, które muszą pożegnać się z dachem nad głową. Trudno też dostać lokal komunalny. W Poznaniu lista jest długa. Na lokal czeka nawet 1500 osób. Brat Magdy Gessler przytacza przykład starszej pani z Kielc. W swoich mediach społecznościowych napisał:

Kobieta z powodu bezdusznej rodziny, splotu okoliczności, braku pomocy mieszkaniowej ze strony samorządu została eksmitowana. Tułała się po dworcach, klatkach schodowych  i ogródkach działkowych. W końcu kobieta trafiła pod opiekę kancelarii, która zapewniła jej tymczasowe lokum

Paliwa brak

Piotr Ikonowicz w związku z lawiną eksmisji ma bardzo dużo pracy. Ta wiąże się z częstymi i dalekimi wyjazdami. Niestety paliwo jest coraz droższe, a on nie ma wystarczających środków, żeby opłacić cały koszt paliwa. Dlatego Ikonowicz zdecydował się prosić internautów o pomoc:

W związku z odblokowaniem eksmisji i licytacji jesteśmy dosłownie zarzuceni sprawami. Benzyna drożeje, a my musimy coraz więcej jeździć. Apeluję o wpłaty! Razem udźwigniemy większy ciężar!

Czy apel Piotra Ikonowicza spotka się z odzewem? Uzbiera na paliwo?

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Piotr Ikonowicz

 Komentarze