Brytyjczycy ZMASAKROWALI film Martyniuka! Zobacz JAK

Król disco-polo Zenon Martyniuk jest jednym z najbardziej znanych muzyków w Polsce. Ostatnio premierę miał jego film pt. „Zenek.” Film postanowili ocenić Brytyjczycy, którzy totalnie go zmasakrowali zobacz jak. 

 

Króla disco-polo Zenona Martyniuka zna już chyba każdy Polak, a jego piosenki nuci cała Polska. Jego utwory mają miliony wyświetleń na YouTube. Niedawno premierę miał film dokumentalny o Martyniuku pt. „Zenek.” Mimo, że Telewizja Polska zapewniała, że będzie to hit innego zdania są obywatele Wielkiej Brytanii.

 

W „The Guardian” pojawiła się recenzja filmu „Zenek.” Niestety. Brytyjczycy zmasakrowali film. Otrzymał on tylko dwie na pięć gwiazdek.

 

Polacy chwalili, że w filmie dobrze odzwierciedlono lata 90. jednak Brytyjczycy mają inne zdanie.

 

W tym nie do końca biograficznym filmie o Zenonie Martyniuku jest muzyka, są komety i dużo wódki, ale zero emocji.

-taki komentarz możemy przeczytać na stronie The Guardian napisany przez jednego z recenzentów.

 

Stwierdzono także, że film „Zenek” nie najlepiej przedstawił życie nastolatków po upadku komunizmu. Dodatkowo stwierdzono, że jest nudny i monotonny i ciągnie się w nieskończoność.

 

Ten film ciągnie się w nieskończoność, jak gitarowe solówki z lat 80.

-dodano.

 

A Wy co sądzicie na temat filmu dokumentalnego pt. „Zenek” przedstawiającego życie Zenka Martyniuka? Podzielacie opinię Brytyjczyków, czy może Wasza opinia na temat filmu jest zupełnie odwrotna?

 

Źródło: alaluna.pl

Foto: zrzut ekranuKomentarze