Brzozowski zrobił Edycie Górniak niespodziankę: „Ze wzruszeniem przyjmuję Twój piękny prezent Rafałku.”

Kilka dni temu Edyta Górniak zaprosiła Rafała Brzozowskiego na majówkę w góry.

Po tej informacji, Rafał Brzozowski czuł się zobowiązany wyjaśnić, jak się sprawy mają. Powiedział, że Edyta Górniak „zaprosiła mnie na krótkie warsztaty, mamy pewną salkę w której będziemy pracować” [więcej na ten temat tutaj]. Prawda jednak okazała się nieco inna.

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

To nie było tylko „służbowe” spotkanie, bo Edyta i Rafał wybrali się także razem w góry, a wokalistka prosiła nawet, by Brzozowski nosił ją na barana.

 

Polski reprezentant na Eurowizję miał oczywiście także okazję razem pośpiewać z polską diwą i z pewnością dostał sporo wskazówek. W podziękowaniu przygotował dla niej prezent. Widać było, że się postarał, bo odnalazł podkład do jednej ze starych piosenek Edyty Górniak i zachęcił wokalistkę do zaśpiewania tego utworu.

 

„BĘDĘ ŚNIŁA” – zarejestrowany w 95’ roku dla Albumu „DOTYK”, którego oryginalny Soundtrack nie jest już dostępny w żadnym archiwum, nagle znalazł się na komputerze Rafała.. Szok. I totalne szczęście!

 

Wokalistka była wdzięczna Rafałowi Brzozowskiemu za tę niespodziankę:

 

Ze wzruszeniem przyjmuję Twój piękny prezent Rafałku.. Tej niespodzianki nie zapomnę chyba nigdy. Myślę, że to równie wielkie zaskoczenie i wzruszenie dla wielu moich Fanów, którzy kroczą ze mną od początku mojej drogi artystycznej

– podziękowała Edyta Górniak.

 

A wspólne wykonanie tej piosenki przez Edytę i Rafała – poniżej.

 

Zobacz też: Sukces córki Martyny Wojciechowskiej. 13-letnia Marysia idzie w ślady swojego zmarłego taty.

 

https://www.instagram.com/p/CObQJgnHhqG/Komentarze