Burza na INSTAGRAMIE! Żona SŁAWOMIRA pokazała się w SAMYCH…

instagramie

Żona sławnego wokalisty Sławomira dodała bardzo odważne zdjęcia na Instagramie! Swoją otwartością udowodniła, że grunt to być sobą. A Wy co sądzicie o zamieszczonym zdjęciu?

Czy Kajra odsłoniła zbyt dużo? Oceńcie sami! Bez wątpienia zamieszczone przez Kajrę zdjęcie na Instagramie wywołało prawdziwą burzę. Żona Sławomira, równie jak jej mąż, lubi zaskakiwać. Tym razem postanowiła pokazać trochę więcej ciała niż zwykle!

 

Znane małżeństwo uwielbia wypoczywać na egzotycznych wakacjach, a dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych możemy śledzić największe gwiazdy show-biznesu.Celebryci są coraz bardziej odważni w umieszczaniu swoicch fotografii z życia codziennego czy z urlopów. 

 

Żona piosenkarza Sławomira Zapały, znanego głównie z hitu „Miłość w Zakopanem” nie jeden raz udowodniła, że ma do siebie dystans.

 

Nie inaczej było i tym razem, gdy wokalistka zamieściła na Instagramie, budzącą skrajne emocje, fotografię. Było to wspomnienie z plaży, z tegorocznych wakacji. Wielu obserwatorów zachwycało się zdjęciem, chwaląc żonę Sławomira za naturalność.

 

W komentarzach możemy przeczytać pozytywne opinie:

 

„Medal za odwagę”.

„No widać, że bez foto shopu. Brawo za odwagę”.

„Piękna i naturalna”.

„Ogień”.

 

Oczywiście nie zabrakło także kontrowersyjneych komentarzy, które wywołały wręcz burzę na Instagramie!

 

„Nie ma się czym chwalić, nieładną ma figurę, a przede wszystkim nieapetyczny tyłek”.

 

Pod zdjęciem w ciągu jednego dnia pojawiło się 4 tys. serduszek. Tak więc opinie były zarówno pochlebne jak i te wyrażające krytykę. Jedno jest pewne, pod zdjęciem zrobiło się naprawdę gorąco!

 

https://www.instagram.com/p/B5THv8GB04m/

 

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze