Był hersztem bandy pedofilów. Po ataku więźniów ma „pamiątki” na całe życie!

Ahdel Ali był przywódcą gangu pedofilów, który w Telford w Wielkiej Bytanii wykorzystywał nieletnie dziewczyny. W czasie pobytu w więzieniu skonfliktował się z innymi więźniami, którzy rozprawili się z nim bardzo brutalnie.

Ahdel Ali odbywał karę w więzieniu w Wakefield. Tego dnia na pewno nie mógł zaliczać do udanego. Najpierw pobił się z innym więźniem, ale wtedy rozdzielili ich strażnicy. Jeszcze tego samego dnia przeciwnik Alego został… wysmarowany odchodami, a jako sprawcę wskazał właśnie szefa siatki pedofilów.

Ahdel Ali. fot. brytyjska policja

W międzyczasie zaś ktoś dopadł samego Ahdela Alego. Strażnicy znaleźli go w kałuży krwi, całego pociętego prowizorycznym nożem stworzonym z żyletek. Miał głębokie rany ramion i karku. Po przewiezieniu do szpitala założono mu aż 40 szwów!

 

 

ZOBACZ: Zgwałcił 12-dniowe dziecko, za kratami pilnowali go jak oka w głowie. Więźniowie i tak go dorwali!

 

 

Pozostałe 18 lat wyroku Ahdel Ali będzie odbywał z paskudnymi bliznami, które nie znikną już nigdy. To i tak mała kara jak na człowieka, który przewodził bandzie zwyrodnialców gwałcących młode dziewczyny – najmłodsza z nich miała zaledwie 13 lat.

 

Choć nie można wykluczać też tego, że Ali jeszcze nie raz wpadnie w ręce niechętnych mu więźniów. Wszak jak dobrze wiemy ci nienawidzą pedofilów i gwałcicieli.Komentarze