Była gwałcona kilka razy dziennie! Ofiara Jeffreya Epsteina przerywa milczenie

Była gwałcona kilka razy dziennie! Ofiara Jeffreya Epsteina przerywa milczenie

Była gwałcona kilka razy dziennie! Ofiara Jeffreya Epsteina przerywa milczenie. Kobieta postanowiła opowiedzieć o traumie, którą zgotował jej bogaty przedsiębiorca. Oprócz niej, krzywdzone były także inne, młode dziewczyny.

Jeffrey Epstein był miliarderem i finansistą, który został oskarżony o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie nieletnich dziewczyn. Mężczyzna odbywał wyrok w więzieniu Metropolitan Correctional Center w Nowym Jorku. Epstein popełnił samobójstwo w swojej celi.

Jedna z ofiar Jeffreya Epsteina postanowiła opowiedzieć o horrorze, który odgrywał się w luksusowych rezydencjach mężczyzny. Z opowieści kobiety wynika, że ogromne pieniądze pozwoliły Epsteinowi na posiadanie tzw. „niewolnic seksualnych”.

– Wzywali mnie na „masaże”. Nie sądzę, by ludzie w to uwierzyli, ale dosłownie bywały dni, gdy gwałcił mnie po trzy razy. Później gwałcił inne. Cały czas musiałyśmy być w domu, żeby miał do nas łatwy dostęp. On i jego przyjaciele, którym nas wypożyczał. W ciągu sześciu miesięcy nigdy nie widziałam go pracującego. Dosłownie cały czas wykorzystywał nas seksualnie – powiedziała jedna z wykorzystywanych kobiet, której udało się uciec z Little St James na Karaibach po 6 miesiącach.

Źródło: Rmf24

Zobacz też: Fortuna na KOSMETYKI? Agata RUBIK zdradziła swój SPOSÓB na PIĘKNE WŁOSY!

Zdjęcie: Pixabay

 Komentarze