Była gwałcona kilka razy dziennie! Ofiara Jeffreya Epsteina przerywa milczenie

Była gwałcona kilka razy dziennie! Ofiara Jeffreya Epsteina przerywa milczenie. Kobieta postanowiła opowiedzieć o traumie, którą zgotował jej bogaty przedsiębiorca. Oprócz niej, krzywdzone były także inne, młode dziewczyny.

Jeffrey Epstein był miliarderem i finansistą, który został oskarżony o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie nieletnich dziewczyn. Mężczyzna odbywał wyrok w więzieniu Metropolitan Correctional Center w Nowym Jorku. Epstein popełnił samobójstwo w swojej celi.

Jedna z ofiar Jeffreya Epsteina postanowiła opowiedzieć o horrorze, który odgrywał się w luksusowych rezydencjach mężczyzny. Z opowieści kobiety wynika, że ogromne pieniądze pozwoliły Epsteinowi na posiadanie tzw. „niewolnic seksualnych”.

– Wzywali mnie na „masaże”. Nie sądzę, by ludzie w to uwierzyli, ale dosłownie bywały dni, gdy gwałcił mnie po trzy razy. Później gwałcił inne. Cały czas musiałyśmy być w domu, żeby miał do nas łatwy dostęp. On i jego przyjaciele, którym nas wypożyczał. W ciągu sześciu miesięcy nigdy nie widziałam go pracującego. Dosłownie cały czas wykorzystywał nas seksualnie – powiedziała jedna z wykorzystywanych kobiet, której udało się uciec z Little St James na Karaibach po 6 miesiącach.

Źródło: Rmf24

Zobacz też: Fortuna na KOSMETYKI? Agata RUBIK zdradziła swój SPOSÓB na PIĘKNE WŁOSY!

Zdjęcie: Pixabay

 

Komentarze