Była gwiazdka Disney’a wyznała SZOKUJĄCĄ prawdę! Sprawdzali…

Demi Lovato to była gwiazdka Disney’a. Zasłynęła głównie dzięki roli w serialu „Słoneczna Sonny.” Teraz postanowiła wyznać szokującą prawdę. Stwierdziła, że sprawdzali…

Jeszcze niedawno fani mogli oglądać Demi Lovato w serialu „Słoneczna Sonny” na antenie Disney Channel. Oprócz gry aktorskiej Lovato zajmuje się także muzyką, wydała kilka płyt oraz koncertuje na całym świecie.

 

Życie młodej gwiazdy nie jest jednak zbyt ciekawe. Od wielu lat ma problemy z uzależnieniami, depresją czy załamaniem nerwowym. Mimo, że zapewniała wszystkich, że jest trzeźwa od 6 lat cały czas brała narkotyki. Dwa lata temu trafiła do szpitala, ponieważ przedawkowała heroinę.

 

Ostatnio w jednym z wywiadów zdecydowała się na szczere wyznanie.

 

Sprawdzali na moim wyciągu bankowym, co zamawiałam w Starbucksie. To sprawiało, że czułam się fatalnie. Moja bulimia się pogłębiała. Prosiłam o pomoc, ale jej nie otrzymałam. Utknęłam w tej ciężkiej sytuacji. Byłam wtedy trzeźwa i myślałam sobie: „Jestem trzeźwa od sześciu lat, ale jestem nieszczęśliwa. Jestem jeszcze bardziej nieszczęśliwa, niż kiedy piłam. W takim razie, po co jestem trzeźwa? 

-wspomina Lovato.

 

Poczułam się całkowicie porzucona. W pokoju hotelowym odłączyliby mi telefon, żebym nie mogła zadzwonić po obsługę. Gdyby były tam owoce, zabraliby je, ponieważ owoce zawierają cukier. Przez wiele lat nie miałam nawet tortu urodzinowego. Miałam „ciasto” z arbuza.

-dodała.

 

Teraz gwiazda powoli wychodzi na prostą. Zatrudniła nowych współpracowników oraz chodzi na terapię.

 

Jeśli się odważysz, możesz sobie z tym poradzić. Możesz przejść na drugą stronę.

-zakończyła aktorka.

 

Lubicie Demi Lovato?

 

Źródło: pudelek.pl

Foto: Wikimedia Commons

Komentarze