Zabiła siedem osób i przez 20 lat ukrywała się przed policją! W końcu udało się ją złapać!

siedem

45-letnia Lao Rongzhi z Chin przez ponad 20 lat ukrywała się przed policją. Kobieta miała wiele na sumieniu i była poszukiwana listem gończym za dokonanie brutalnego morderstwa. Kobieta zabiła siedem osób, w tym 3-letnie dziecko. Jej wspólnikiem był były chłopak, Fa.

Mężczyzna wpadł w 1999 roku kilka miesięcy po dokonaniu morderstwa. Fa był na tyle lojalny wobec swojej ówczesnej dziewczyny, że nie chciał zeznawać przeciwko niej. Chińczyk za utrudnianie śledztwa i udział w morderstwie został stracony. Kobiecie, która zabiła siedem osób udało się wykiwać śledczych i ukryć pod fałszywym nazwiskiem. Po 20 latach poszukiwań w końcu ją namierzono. Lao została zatrzymana w jednym z centrów handlowych w mieście Xiamen, gdzie pracowała jako sprzedawca zegarków.

 

ZOBACZ:Wygrał na loterii, a potem ranił żonę i zabił dzieci! W liście pożegnalnym napisał, że (…)!

 

Kobieta była kompletnie zaskoczona i nie stawiała oporu. Chińska policja póki co nie chce zdradzić w jaki sposób udało im się dotrzeć do poszukiwanej od 20 lat kobiety. Śledczy ujawnili jedynie, że na ciemną ścieżkę sprowadził ją ówczesny chłopak, który miał kilka wyroków za kradzieże. Później doszły do tego brutalne morderstwa. Para napadała na bogate domy. Najpierw zabijała właścicieli, a później rabowała drogocenne przedmioty. 45-letniej kobiecie grozi kara śmierci.

 

ZOBACZ TAKŻE:PRACOWNICA ŻŁOBKA ZABIŁA WŁASNE DZIECKO! Jej tłumaczenia wprost PRZERAŻAJĄ!

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

 Komentarze