Była tak gruba, że miała poważne problemy z poruszaniem! Zobacz jak dziś wygląda!

31-letnia Nicole Caperilla była już tak gruba, że miała poważne problemy z poruszaniem i oddychaniem. Młoda Amerykanka przez niezdrowy tryb życia oma nie doprowadziła się do śmierci. Alarmowa lampka zapaliła się dwa lata temu. Kobieta przeszła wtedy operację żołądka i schudła prawie 60 kilogramów!

Mieszkająca w Connecticut Nicole Caperilla nigdy nie przywiązywała wagi do swojego wyglądu, była gruba i wcale się tym nie przejmowała. Do czasu. Pogarszające się zdrowie i poważne problemy ze zdrowiem skłoniły ją do zmiany stylu życia. Cierpiąca na problemy z oddychaniem i poruszaniem się Amerykanka w 2017 roku zdecydowała się przejść operację żołądka. Od tamtej pory zmieniła dietę i regularnie chodzi na siłownię. Zmiany jakie zaszły w jej wyglądzie są piorunujące.

 

 

31-latka przestrzega dziś młode osoby przed jedzeniem fast foodów i zachęca do ćwiczeń na siłowni. Kobieta jest przykładem, że jeśli się czegoś chce to można to osiągnąć. Dzięki niezwykłej sile woli i walce o lepszą „siebie” w ciągu dwóch lat zrzuciła prawie 60 kilogramów i wygląda jak zupełnie inna osoba. Nicole waży dziś 63 kg i czuje się świetnie. Amerykanka przyznała, że wiele zawdzięcza swojemu mężowi i dzieciom, które cały czas wspierały ją walce z nadwagą.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YvAk2RA-T5Q

 

ZOBACZ TAKŻE:Ta Polka schudła 170 KILOGRAMÓW. Teraz ujawnia sekret swojej metamorfozy

 

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com, instagram.comKomentarze