Była tak pijana, że nie pamiętała, jak ma na imię! Kiedy dmuchnęła w alkomat policjanci zdębieli!

Policjanci z Rybnika dostali zgłoszenie o pijanej kobiecie, która awanturowała się w swoim mieszkaniu. Kiedy przyjechali na miejsce okazało się, że wypiła tak dużo, że nie pamiętała jak, na imię ma jej 3-letni synek. Nie potrafiła również podać swoich danych. Pijana matka miała aż 5 promili alkoholu w organizmie!

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w minionym tygodniu w Rybniku. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań awanturuje się pijana kobieta. Patrol pojechał pod wskazany adres i zastał w mieszkaniu kompletnie pijaną matkę z 3-letnim zapłakanym synkiem i dwójkę jej towarzyszy. 46-latka była tak odurzona alkoholem, że nie potrafiła udzielić informacji na podstawowe pytania. Nie pamiętała swoich danych i jak ma na imię jej syn!
Kiedy mieszkanka Rybnika dmuchnęła w alkomat okazało się, że w jej organizmie jest aż 5 promili alkoholu. Kobieta została zabrana do szpitala, ponieważ policjanci obawiali się o jej życie. 3-letni chłopiec znajduje się pod opieką rodziny zastępczej. Warunki w jakich mieszkała matka z maleńkim dzieckiem były katastrofalne. Wszędzie walały się butelki po alkoholu i było bardzo brudno. Śledczy badają sprawę. Jeśli okaże się, że 46-latka naraziła synka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia może grozić jej do 5 lat pozbawienia wolności.
źródła: wprost.pl, foto pixabay.com

 Komentarze