Byli w śmiertelnej pułapce! W środku znajdowały się dzieci!

Choć jest już wrzesień, nadal bywa upalnie. Pomieszczenia bardzo szybko się nagrzewają. W takiej niebezpiecznej, rozgrzanej pułapce znalazły się kobiety z dziećmi!

Było już po trzynastej. Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego w Warszawie patrolowali okolice pętli autobusowej, która znajduje się przy ul. Indrzejczyka.

W okolicach wiaduktu zauważyli, że w windzie znajdują się dwie kobiety. Obok nich stały wózki dziecięce. Kobiety były zdenerwowane. Jedna z nich zaczęła machać do strażników. Pilnie potrzebowała pomocy.

– Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Jak ustalili strażnicy, kobiety znajdowały się w windzie od około 10. minut. Windy nie można było ściągnąć w dół ani z wnętrza ani z zewnątrz – podała Straż Miejska.

Fot. Pixbay

Strażnicy zadzwonili na pogotowie dźwigowe. W windzie były dzieci, więc pomoc musiała nadejść jak najszybciej. Serwis dźwigowy pojawił się po kilkunastu minutach i awaryjnie uwolnił kobiety oraz dzieci.

Strażnicy pomogli paniom wynieść wózki z windy

Żadna z uwięzionych osób nie potrzebowała pomocy medycznej.

Warto wspomnieć o innej niebezpiecznej sytuacji. Funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Częstochowy, przy użyciu sygnałów uprzywilejowania, zatrzymali auto marki Lancia. Kierowcy samochodu nakazali pilnie opuścić pojazd.

Gdy mężczyzna wyszedł z auta, dowiedział się, jaki był powód takiej reakcji policjantów. Auto paliło się!

Zobacz także: Kasia Ankudowicz naga na Instagramie! Co za zdjęcie!

Fot. PixabayKomentarze