"Kuba Rozpruwacz", trójkąt kanibali, głową, zazdrosna żona, romansu, potworną tragedią samoobronie, przyniósł głowę żony w reklamówce, miesiąc

Były policjant zaginął niemal miesiąc temu. Jego poszukiwania zakończyły się potwornym odkryciem

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zabicie 45-latka. Jego zwłoki pozbawione były głowy. Nikt nie spodziewał się, że tak zakończą się trwające prawie miesiąc poszukiwania.

Zatrzymani mężczyźni to ojciec i syn. Podczas zeznań na jaw wyszły przerażające szczegóły dotyczące tej zbrodni.  Zamordowany właśnie z dwójką tych mężczyzn widziany był po raz ostatni miesiąc temu w jednym z barów.

 

 

 

 

Według raportu policji zwłoki 45-latka pozbawione było głowy, która schowana była na balkonie zatrzymanych. Okazało się również, że mężczyźni byli kanibalami. Potwierdziły to późniejsze zeznania młodszego z nich, jak i rany znalezione na ciele zamordowanego.

 

 

 

 

Zwłoki znalazła jedna z sąsiadek, która zawiadomiła funkcjonariuszy. Ustalono, że bezpośrednią przyczyną śmierci byłego policjanta była rana kłuta na szyi. W sprawie trwa śledztwo, a aresztowanym mężczyznom grozi minimum do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

ZOBACZ:Ośmiu mężczyzn zgwałciło studentkę. Większość z nich to imigranci z Syrii

 

 

 

 

 

foto pixaby / źródło mirror.co.ukKomentarze