Były polityk PO oraz popularny menedżer piłkarski związany z Lewandowskim zatrzymany!

Policjanci z Komendy Stołecznej Policji we wtorek rano zatrzymali popularnego menedżera piłkarskiego oraz byłego polityka PO Cezarego K. Jest on podejrzany o kierowanie gróźb karalnych wobec Roberta Lewandowskiego.

 

Spór między Robertem Lewandowski, a jego byłym menedżerem Cezarym K. trwał już od dłuższego czasu. Od blisko roku dawny współpracownik napastnika Bayernu Monachium oskarżał kapitana reprezentacji Polski oraz jego żonę o odszkodowanie w wysokości 39 mln złotych. Twierdził, iż Lewandowscy nielegalnie wydali firmowe pieniądze.

 

Spór między obydwoma mężczyznami się nawarstwiał. Robert Lewandowski zdecydował się na pozwanie swojego byłego menedżera, który miał kierować wobec piłkarza groźby. Wobec tego we wtorek rano policjanci z Komendy Stołecznej zatrzymali Cezarego K.

 

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie Marcin Saduś menedżer jest oskarżony o kierowanie gróźb karalnych wobec „wybitnego piłkarza, byłego klienta i współpracownika podejrzanego”.

 

Obecnie policja prowadzi przeszukanie miejsca zamieszkania Cezarego K.

 

Cezary K. jest jednym z najpopularniejszych menedżerów piłkarskich w Polsce. Wcześniej był piłkarzem m.in. Siarki Tarnobrzeg, Legii Warszawa, Stomilu Olsztyn, FC Arau, czy Sportingu Gijon. W latach 2011-2015 pełnił mandat poselski z ramienia Platformy Obywatelskiej.

 

Źródło: wPolityce.pl, Sportowe Fakty

Foto: FlickrKomentarze