Były SB-ek i oficer wywiadu ma NOWĄ FUCHĘ! Założył „telewizję wywiadowczą” – o co chodzi? [VIDEO]

Piotr Wroński to znany ogółowi pisarz, publicysta i telewizyjny ekspert, w przeszłość SB-ek i oficer wywiadu. Teraz odnalazł się w nowej roli.

 

 

Odkąd w 2013 roku zakończył pracę wywiadowczą Wroński bryluje w mediach. Prowadzi swojego bloga, jest zapraszany jako ekspert do różnych stacji telewizyjnych i radiowych, pisze książki i artykuły. Teraz ten polonista z wykształcenia postanowił prezentować się na łamach własnego kanału.

W serwisie YouTube powstał kanał „Sytuacja Wywiadowcza Terenu TV”, co jest w prostej linii nawiązaniem do terminologii służb specjalnych. Sam Wroński tak pisze o swoim przedsięwzięciu:

 

„Chcę wydobywać z mroku i z szarości elementy, których istnienia nie zawsze sobie uświadamiamy, by odpowiedzieć na pytanie dlaczego są one ukryte. Może właśnie nasze polskie SWT pozwala na działanie wrogich nam wywiadów i ludzi? Chcę także pokazać modus operandi niektórych obcych instytucji i postawić podobne, lecz podstawowe pytanie: dlaczego?”

 

Innymi słowy nawet na emeryturze nasz wywiadowca o PRL-owskich korzeniach będzie tropił wrogów ojczyzny! Początki zawsze są trudne, o czym świadczy apel Piotra Wrońskiego o… darowizny od widzów!

 

Abstrahując od motywów, życiorysu i poglądów Piotra Wrońskiego sama idea kanału, w którym były oficer wywiadu będzie przedstawiał szerszej publice pewne tajniki i smaczki z funkcjonowania służb specjalnych w Polsce i na świecie jest bardzo ciekawa.

 

Otwarte pozostaje pytanie ile ze swej wiedzy Wroński ujawni, na ile będzie ona wiarygodna i oczywiście… w jakim tak naprawdę celu to robi? Wszak tam gdzie tajne służby i wywiadowcy musi być trochę tajemnicy i niedopowiedzeń. Poniżej możecie obejrzeć próbkę umiejętności prezenterskich Piotra Wrońskiego:Komentarze