Cała Polska MODLI się za Zenka Martyniuka! Smutne wieści przekazał…

Cała Polska modli się za Zenka Martyniuka. Smutne informacje przekazał jego przyjaciel.

Takich wiadomości nie spodziewał się nikt! Fani Zenka Martyniuka są w szoku i nie mogą uwierzyć! Trwa modlitwa w intencji króla polskiej sceny disco polo! Wiadomo już co się wydarzyło.

Zenek Martyniuk jest prawdziwą gwiazdą polskiej estrady. Ponadto muzyk disco polo jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych Polaków. Hity zespołu Akcent znają na pamięć nawet osoby stroniące od tego gatunku muzycznego. Kto z nas nie zna takich przebojów jak „Przez twe oczy zielone” czy „Pragnienie miłości”?! Niestety przyjaciel Zenka przekazał smutne informacje. Król disco polo niestety…

przechodził bardzo trudne chwile. Przede wszystkim to związane było z zachowaniem jego syna Daniela. Choć Zenek mówi, że to w gruncie rzeczy dobry chłopak. Daniel ma na swoim koncie liczne problemy z prawem a ponadto sprawę rozwodową z młodą matką jego dziecka. Każdy rodzic martwi się o swoje dzieci więc Zenek nie jest wyjątkiem.

-Zenek nie mógł już tego wytrzymać. To były bardzo rundę chwile w jego życiu. Na szczęście zaczyna się mu układać – mówi przyjaciel Martyniuków.

— Codziennie o godz. 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny — powiedział na łamach Super Expressu Artur Wróbel.

 

Fot. YTKomentarze