CAŁA PRAWDA O ANNIE PRZYBYLSKIEJ! Jej matka Krystyna długo nie chciała się zgodzić na tę publikację, ale w końcu zmieniła zdanie.

Anna Przybylska zmarła niespodziewanie na początku października 2014 roku, miała zaledwie 36 lat. Aktorka chorowała na nowotwór trzustki. Osierociła troje dzieci: dwóch synów i córkę.

Pod koniec września ukaże się pierwsza, autoryzowana przez rodzinę biografia aktorki. Jej autorami są dziennikarze „Gazety Wyborczej” Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki

Matka aktorki, Krystyna Przybylska wahała się, czy powinna pozwolić na powstanie i publikację biografii o córce:

 

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „Wysokich Obcasach”. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom.

 

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć – opowiadają w książce jej bliscy.

 

Biografia ukaże się 27 września 2017 roku.

 

Źródło Plotek

MM

Komentarze