Casting na sylwestrowych statystów. Czy chodzi o Sylwestra Marzeń?

Filip Chajzer udostępnił ogłoszenie dla statystów i epizodystów. Casting dotyczy udziału w zabawie sylwestrowej.

Casting wyłonić ma osoby w wieku 18-35 lat, z poczuciem rytmu, które będą się dobrze bawiły na sylwestrowej zabawy. Poszukiwane są osoby z Warszawy, które wyjadą do Ostródy 31 stycznia, a wrócą 1 stycznia. Transport zapewnia organizator, a stawka za taką pracę do 200 złotych.

 

Pod tym ogłoszeniem, jakie pokazał Filip Chajzer pojawiły się domysły, że chodzi o udział w Sylwestrze Marzeń TVP. Wiadomo bowiem, że ma on być organizowany właśnie w Ostródzie. Castingi miała prowadzić firma Agencja Statystów i Epizodystów Barbary Bartosiewicz, jednak ani na stronie, ani na Facebooku Agencji nie znaleźliśmy takiego ogłoszenia. Nie można więc stwierdzić, czy jest ono prawdziwe czy nie. Być może jednak było wysyłane sms-owo do osób będących w bazie tej firmy.

 

gwiazdy będą śpiewać dla statystów? – https://www.instagram.com/badzmyrazem.tvp/?hl=pl

 

To jednak nie koniec kontrowersji wokół Sylwestra Marzeń TVP. Jak się okazuje, pracownicy radia i telewizji pracujący nad przygotowaniem treści są także zwolnieni z zakazu korzystania z obiektów hotelowych. Tym samym publiczna telewizja znalazła się ponad narodową kwarantanną. Cała reszta obywateli powinna zostać w domach i oglądać telewizję 🙂Komentarze