celebrytka

Celebrytka próbowała porwać dzieci. Skandalizujący film z jej udziałem [WIDEO]

Znana amerykańska aktorka i celebrytka została znokautowana podczas próby uprowadzenia dzieci. Całe zajście nagrała swoim telefonem. 

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Całe zajście na żywo transmitowane było przez kobietę na jednym z portali społecznościowych. Na nagraniu widać, jak amerykańska aktorka i celebrytka Lindsey Lohan spotyka na ulicy rodzinę imigrantów, według niej pochodzącą z Syrii.  

 

 

 

Kobieta sugeruje, że chciałaby im pomóc. Chce zabrać dzieci do hotelu. Gdy rodzina odmawia, ta zaczyna ich śledzić, nie przestając filmować tego co się dzieje. Rozdrażniona aktorka nie przebiera również w słowach. Matce dzieci zwraca uwagę, że ta powinna lepiej o nie zadbać. Kieruje również uwagi dotyczące ich pochodzenia, oskarża ich o rujnowanie kultury arabskiej  oraz o to, że tacy jak oni odpowiedzialni są za handel dziećmi.  

 

Gdy aktorka podchodzi bliżej próbując złapać jedno z dzieci zostaje powalona przez ich matkę uderzeniem na ziemię. Na dalszej części filmu widać, jak rodzina oddala się zostawiając zalaną łzami celebrytkę.  

 

Całe zajście spotkało się ze sporym odzewem w internecie. Nie brakuje głosów krytykujących zachowanie aktorki. Dyskutuje się także nad tym czy kobieta nie była pod wpływem alkoholu lub jakiś środków odurzających. Nie jest bowiem tajemnicą, ze celebrytka nie stroni od używek.

 

foto  youtube / źródło pedestrian.tv / twitter.com

Komentarze