Chcąc dostać się do pracy musiała przejść pieszo 11 km! Napiwek od klienta całkowicie odmienił jej życie!

Życie Adrianny Edwards, która pracuje jako kelnerka w restauracji Texas Denny’s w Gaveston (USA) w ciągu jednego dnia zmieniło się o 180 stopni! Młoda kobieta każdego poranka, aby dojść do pracy musiała pokonać pieszo 11 kilometrów. Zajmowało jej to dwie godziny, jednak w ogóle się tym nie zrażała. Dowiedział się o tym jeden z klientów restauracji, który wręczył jej napiwek o jakim nigdy nie śniła!

Historia 20-letniej Amerykanki brzmi jak bajka jednak jest jak najbardziej prawdziwa. Adrianna Edwards, która pracuje w restauracji fast food w Gaveston w stanie Teksas, aby dotrzeć do pracy musiała wstawać wcześnie rano. Wszystko przez to, że 11 km jakie musiała pokonać szła na piechotę. Zajmowało jej to sporo czasu mimo to nigdy nie narzekała i była bardzo miła wobec swoich klientów. Pewnego dnia dziewczyna dostała napiwek o jakim nigdy nie śniła. Klienci, którzy dostali dodatkową porcję lodów gratis postanowili sprawić jej niezwykły prezent.

 

ZOBACZ:[WIDEO] Klient dotknął kelnerkę w miejsce intymne. Bardzo szybko tego pożałował

 

Para, która została uraczona przez kelnerkę dodatkową porcją lodów zapłaciła rachunek, pożegnała się i wyszła z restauracji. Adrianna nie zdawała sobie sprawy, że małżeństwo, które wiedziało o jej nieciekawym położeniu poszło prosto do salonu samochodowego, gdzie kupiło jej samochód! Kelnerka była kompletnie zaskoczona kiedy para weszła do restauracji i poprosiła ją na zewnątrz. Tam czekał na nią Nissan Sentre z 2011 roku! Zaskoczona 20-latka nie potrafiła ukryć łez szczęścia i swojego ogromnego zaskoczenia. Przyznała, że nigdy w życiu nikt nie sprawił jej tak miłej niespodzianki. Małżonkowie, którzy uszczęśliwili Adriannę chcą pozostać anonimowi i mają do niej tylko jedną prośbę. Chcą by w zamian za samochód w przyszłości zrobiła coś równie miłego dla innej osoby. Adrianna przyrzekła, że spełni prośbę swoich klientów jeżeli jej sytuacja finansowa się poprawi.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Dziecko wyrzuciło prezent do kosza. Matka DAŁA jej LEKCJĘ na CAŁE ŻYCIE

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com, wideo: youtube.comKomentarze