Chcesz pozbyć się WORKÓW i CIENI pod oczami? Zastosuj ten TRIK!

Chcesz pozbyć się worków i cieni pod oczami? Wystarczy, że codziennie wprowadzisz do swojego życia pewien rytuał, który nie kosztuje cię nic, a może zdziałać cuda!

Niestety pierwsze oznaki starzenia pojawiają się właśnie w okolicach oczu. Co druga kobieta po 30 zmaga się z problemem worków i cieni po oczami.

 

Dzieje się tak, ponieważ skóra w okolicach oczu jest cienka, delikatna i bardziej widoczne są naczynia krwionośnie co nasila efekt zasinienia.

Przedstawiamy domowy sposób i zarazem pogromcę worków i cieni pod oczami!

 

W tym przypadku pomogą kompresy z plastrów ogórka i świeżo parzonej herbaty. Najlepszym jednak rozwiązanym może stać się regularny i codzienny po przebudzeniu masaż kostką lodu. Należy delikatnie masować okrężnymi ruchami okolice oczu, aż do momentu rozpuszczenia się lodu.

 

Następnie po takim masażu warto przetrzeć twarz plastrem z cytryny. Oczywiście kostką lodu możemy także wymasować całą twarz. Dzięki temu skóra staje się bardziej pobudzona i sprężysta.  Witamina C działa przeciw starzeniu się skóry, dlatego taki zabieg warto przeprowadzać systematycznie każdego dnia, aby efekty były widoczne już po tygodniu czasu!

 

Jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, które są również rozwiązaniem dla cieni i worków po oczami, skuteczna będzie mezoterapia igłowa z użyciem osocza bogato płytkowego. Taki zabieg pobudza regenerację komórek i stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza, bardziej elastyczna oraz lepiej ukrwiona.

 

ZOBACZ TEŻ:W bankach brakuje dawców! SPERMĘ chcą pobierać od…

 

Popularne są także zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Umiejętne zastosowanie tego wypełniacza pomaga  widocznie zmniejszyć zasinienie i drobne zmarszczki. Efekty takich zabiegów utrzymują się około 12 miesięcy.

 

 

Źródło:poradnikzdrowie/piabayKomentarze