Chciał wyłudzić pieniądze od rodziców, więc upozorował własną śmierć! Prawda wyszła na jaw w najmniej spodziewanym momencie! (wideo)

Tachawit Janngiw z Tajlandi to prawdziwy półgłówek. Mężczyzna i jego żona chcąc wzbogacić się w łatwy sposób postanowili upozorować jego śmierć. Rodzice Azjaty, którzy są majętnymi ludźmi kiedy zobaczyli zdjęcia „martwego” syna spełnili wszystkie żądania jego małżonki. Plan po części udało się zrealizować, ponieważ zrozpaczona rodzina wysłała pieniądze na jego pogrzeb.

 

 

 

Pomysł jaki wpadł im do głowy miał być perfekcyjny. Kobieta na jednym z portali społecznościowych opublikowała zdjęcie swojego „zmarłego” męża. Tachwit został upozorowany na nieboszczyka, a fotografia była podpisana jako jego „ostatnie zdjęcie”.

 

 

Po dramatycznej publikacji rodzina mężczyzny zaczęła dzwonić do żony syna, która potwierdziła, że Tachwit nie żyje. Mało tego poprosiła jego mamę, by pokryła koszty pogrzebu. Pieniądze miały zostać przeznaczone na trumnę i sprowadzenie zwłok do rodzinnej miejscowości mężczyzny. Niestety ciało nigdy tam nie dotarło, ponieważ mężczyzna żył i miał się dobrze. Kiedy oszustwo zostało zdemaskowane, o tym, że Tachwit żyje bliskich „nieboszczyka” poinformował jego dobry kolega wściekła rodzina wyznała w mediach, że syn został wydziedziczony i nie ma żadnych praw do majątku.

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.comKomentarze