Chciała, aby mąż i kochanek stoczyli o nią pojedynek! Skończyło się tragicznie!

Tragiczny w skutkach okazał się pomysł 35-letniej Asty Juskauskiene z Litwy, która na stałe mieszka i pracuje w Anglii. Kobieta, która znalazła się między młotem, a kowadłem chciała, aby jej mąż i kochanek stoczyli o nią pojedynek na pięści. Ten, który zwycięży miał mieć ją na „własność. „

35-latka była w trakcie rozwodu ze swoim 42-letnim mężem Giedruisem Juskauskasem. Nie wiązała z nim żadnej przyszłości, ponieważ od kilku miesięcy spotykała się z 25-letnim Mantasem Kvedarasem. Mimo to mąż nadal z nią mieszkał, zajmował się ich dzieckiem i wspierał ją finansowo. Kobieta wykorzystywała to, że nadal ją kocha i daje jej pieniądze na utrzymanie. Nie podobało się to jej nowemu partnerowi, która chciał w końcu mieć ją tylko dla siebie. Kobieta wpadła wtedy na pomysł aby mąż i kochanek stoczyli pojedynek o jej rękę.

 

ZOBACZ:Strażniczka więzienna robiła to z osadzonym. W celi WSZYSTKO NAGRYWALI!

 

Na miejsce walki wybrano odległe, rzadko uczęszczane tereny działkowe. Obaj mężczyźni zdecydowali stanąć do walki na gołe pięści, jednak jak się później okazało 25-letni Kvedaras, który niedawno wyszedł z więzienia szybko się wyłamał. Kiedy młodszy z mężczyzn zauważył, że nie ma szans z rosłym 42-latkiem wyjął nóż, którym kilkukrotnie ugodził Juskauskasema. Litwin zmarł od odniesionych ran. Policja przekazała informację o tym, że mężczyzna miał liczne rany kłute w okolicach klatki piersiowej i szyi. 25-letni kochanek Asty przyznał się do winy i powiedział, że zabił, ponieważ wiedział, że przegra. 35-latka przez kilka tygodni ukrywała mordercę męża w swoim domu. Obojgu grozi dożywocie.

 

ZOBACZ TAKŻE:Odkryła ZDRADĘ męża! Zemsta na jego kochance przejdzie do historii!

 

 

źródła: pikio.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 Komentarze