Chciała mieć super selfie, osierociła dwoje dzieci. Wszystko nagrał świadek! [VIDEO]

Chciała mieć super selfie, osierociła dwoje dzieci. Wszystko nagrał świadek! [VIDEO]

To już prawdziwa plaga. Coraz częściej ludzie robią potworne głupoty, aby wykonać jak najfajniejsze selfie. Tym razem sytuacja jest szczególnie dramatyczna, bo życie straciła matka dwójki dzieci, a dodatkowo wszystko zostało nagrane.

Video pochodzi z Panamy. 27-letnia(niektóre źródła podają, że miała 45 lat)  nauczycielka z Portugalii mieszkała i pracowała od kilku lat w tym kraju. Z balkonu swojego mieszkania w wieżowcu Luxor chciał wykonać idealne selfie. Usiadła na barierce i niebezpiecznie balansując usiłowała uchwycić „ten” moment.

 

Robotnicy pracujący na pobliskiej budowie ostrzegali ją, ale kobieta albo ich nie usłyszała, albo zignorowała. Zareagował za to jeden ze świadków, który postanowił nagrać to nieodpowiedzialne zachowanie. Traf chciał, że nagrał śmierć.

 

 

 

Kobieta runęła z kijkiem do selfie w ręku kilkanaście pięter w dół. Lekarzom przybyłym na miejsce pozostało jedynie stwierdzić zgon.

 

 

ZOBACZ: Kierowca TIRA imprezował tak, że… zgubił ciężarówkę! Ta historia rozkłada na łopatki

 

 

Uczeni szacują, że od października 2011 do listopada 2017 co najmniej 259 osób straciło życie przy próbach wykonania selfie. Ale statystyka ta z pewnością nie jest pełna, wszak nie o każdym przejawie głupoty dowiadujemy się.Komentarze