Chciała odebrać sobie życie. Wybrała najbardziej bolesny sposób!

Co tam się działo? Ta kobieta chciała się zabić! W tym celu postanowiła… Co popchnęło ją do aż tak dramatycznego kroku?

Wieczorem policjanci otrzymali polecenie udania się do wioski pod Żabnem. Tam znajdowała się kobieta, która oblała się łatwopalnym płynem i zamierzała się podpalić. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w drogę.

– Kiedy dotarli na miejsce, zobaczyli stojącą przed domem kobietę w mokrej, cuchnącej benzyną odzieżą, trzymającą w ręce zapalniczkę, którą próbowała zapalić. Mówiła przy tym, że ze sobą skończy. Mundurowi szybko zdali sobie sprawę, że sytuacja jest mocno kryzysowa, a jeden fałszywy ruch z ich strony może wywołać śmiertelną w skutkach reakcję kobiety – relacjonuje Policja.

Mundurowi zbliżyli się do 41-latki i jednocześnie rzucili się w jej stronę. Jeden z policjantów wytrącił kobiecie z ręki zapalniczkę. Drugi unieruchomił niedoszłą samobójczynię.

Fot. Pixabay

Funkcjonariusze próbowali uspokoić kobietę, która była całkowicie roztrzęsiona. Na miejscu pojawiła się karetka, która zabrała ją do szpitala.

Jak się okazało, kobieta chciała odebrać sobie życie, bo miała problemy osobiste.

– Mamy nadzieję, że pani wkrótce odnajdzie wewnętrzny spokój, a Pawłowi i Danielowi bardzo dziękujemy i gratulujemy opanowania, zachowania zimnej krwi i w konsekwencji zapobiegnięcia najgorszemu – podała Policja.

Warto wspomnieć o innej sytuacji. To mogło skończyć się tragicznie. Kobieta podróżowała autem ze swoim 9-miesięcznym dzieckiem i nagle stało się coś strasznego! Na pomoc ruszyli jej policjanci.

Zobacz także: Czy było mu aż tak gorąco? Wyszedł na spacer w samych…

Fot. PixabayKomentarze