zginęli robią zdjęcie, ericeira, portugalia

Chcieli mieć najładniejsze zdjęcie z wakacji. Skończyło się MAKABRYCZNIE!

Dobrze wiecie, że selfie potrafi być niebezpieczne. Zdarza się, że w pogoni za świetnym ujęciem ludzie robią naprawdę głupie i nieodpowiedzialne rzeczy. Tak było i tym razem – para Australijczyków robiąc sobie zdjęcie zginęła tragicznie.

 

Wypadek wydarzył się w portugalskiej miejscowości Ericeira. Mężczyzna po 40-tce i 30-letnia kobieta robili sobie zdjęcia na szczycie 40-metrowej skarpy opadającej do plaży. To bardzo popularne miejsce do robienia zdjęć, jednak niektórzy niepotrzebnie zbliżają się do krawędzi klifu.

 

Policja podejrzewa, że para upuściła telefon, a gdy schylili się po niego stracili równowagę i runęli w dół. Wypadek nie miał żadnych świadków, stąd nie wiadomo dokładnie o której do niego doszło – prawdopodobnie między 1. w nocy a 6.

 

Lokalne media informują, że początkowo zwłoki wzięto za turystów śpiących na plaży po trudach nocnej zabawy. Dopiero rybacy, którzy podeszli bliżej dostrzegli obrażenia i zrozumieli, że para nie żyje.

 

To nie pierwsze ofiary klifów nad plażą Pescadores. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak po raz kolejny Was przestrzec – nie przesadzajcie. Zbliża się lato i wakacje, czas wymarzonych urlopów i wyjazdów. Nie warto ryzykować życia by zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie.

 

o2.pl/ pixabay


Komentarze