selfie

Chcieli mieć wyjątkowe selfie więc zrobili „to”! Chwilę później okazało się, że było to ostatnie zdjęcie w ich życiu!

O tym, że głupota ludzka nie zna granic świadczy przykład dwóch Brytyjczyków, którzy spędzali wakacje w hiszpańskiej miejscowości Punta Prima. Młodzieńcy dobrze się bawili, jednak beztroski czas przerwał tragiczny wypadek. Chłopcy chcieli zrobić wyjątkowe selfie, więc wdrapali się na klif w miejscowości Punta Prima. Niestety była to najgorsza decyzja w ich życiu.

Z relacji turystów, którzy widzieli tragiczne zdarzenie, młodzi mężczyźni chcieli zrobić sobie wyjątkowe selfie. Brytyjczycy postanowili wdrapać się na klif i zrobić zdjęcie na jego krawędzi. Niestety nie przemyśleli, że skała może się obsunąć. Pech chciał, że właśnie tak się stało i chłopcy runęli w 7-metrową przepaść. Obaj nie przeżyli upadku na betonowe podłoże.

 

 

 

Koledzy ponieśli śmierć na miejscu, więcej szczęścia miała trzecia osoba, która towarzyszyła im w drodze na klif. Mężczyzna trafił do szpitala, ponieważ przeżył szok związany ze śmiercią kolegów. Policja z Alicante bada teraz czy chłopcy zginęli przez swoją beztroskę i przeszli przez barierki zabezpieczające, czy ktoś zepchnął ich w przepaść.

REKLAMA

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

Komentarze