wyrzucić z samolotu za strój

Chcieli wyrzucić ją z samolotu, bo wyglądała zbyt seksownie [FOTO]

Emily O’Connor chciała polecieć z Birmingham na Teneryfę. Kupiła bilet na lot linii Thomas Cook Airlines, a gdy wybiła odpowiednia data, ruszyła na lotnisko. W najgorszych przypuszczeniach nie spodziewała się, że na pokładzie samolotu spotka ją coś takiego.

Kobieta po przejściu odprawy i przekroczeniu progu samolotu usłyszała od członków załogi, że jej strój jest „nieodpowiedni” i „zbyt wyzywający”. Miała na sobie czarny krótki top z głębokim dekoltem i długie spodnie z wysokim stanem.

 

ZOBACZ: [VIDEO] Tajemniczy mężczyzna uratował mu życie. To nie miało prawa się wydarzyć – zadziałał Anioł Stróż?

 

Gdy O’Connor zaczęła dyskutować z członkami załogi, ktoś z pasażerów krzyknął „Zamknij się, ty głupia kobieto!”. Natomiast żaden z pasażerów nie zgłosił osobiście uwag, co do jej stroju, gdy o to zapytała.

 

 

Ostatecznie kobieta okryła się kurtką pożyczoną od siostry i poleciała na wakacje. Jednak swoją przygodę opisała w mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcie swojego stroju. To wywołało żywe reakcje oburzonych internautów, a tym samym zmusiło przedstawicieli linii Thomas Cook do zabrania głosu:

 

Przykro nam, że zdenerwowaliśmy panią O’Connor. To jasne, że mogliśmy lepiej rozwiązać tę sytuację Podobnie jak wiele innych linii lotniczych mamy określoną politykę dotyczącą stroju. Obowiązuje ona w równym stopniu mężczyzn i kobiet, w każdym wieku. Nasza załoga ma trudne zadanie wdrożenia tej polityki w życie i nie zawsze ma rację

 

Tak zachowawcze stanowisko linii lotniczej nie jest niczym nadzwyczajnej. A Wy jak myślicie, czy Emily faktycznie była ubrana zbyt wyzywająco?

 

fakt.pl/ foto: pixabay


Komentarze