Chlebek Bananowy od Małgosi Socha. Poznaj jej przepis!

Małgorzata Socha to 40-letnia aktorka znana z wielu filmów oraz seriali, jak na przykład Na Wspólnej, BrzydUla czy Przyjaciółki. Zdjęcia do tego ostatniego zostały ostatnio wstrzymane z powodu koronawirusa, na którego miała zachorować jedna z aktorek.

Nieoficjalne informacje mówią, że tą aktorką jest właśnie Małgorzata Socha. Mimo to, ona sama w żaden sposób nie odniosła się do tych doniesień.

Jeśli jednak prawdą jest, że to Małgosia ma Covid-19, to prawdopodobnie choroba przebiega łagodnie. Podobnie, jak Adam Małysz, który przymusowe przebywanie w domu wykorzystał na prace w ogrodzie. Tak, Socha skoncentrowała się na spędzaniu czasu z rodziną i… gotowaniu.

 

Kilka dni temu aktorka pokazała jak razem z córką robi dżemy wiśniowe:

 

Wiśnie robią wiśnie 🤪 🍒 Z moją małą pomocną Wisienką robimy dżemy 😄 Hand made! 🙌

 

nie ma to jak domowe przetwory! – https://www.instagram.com/malgosia_socha/

 

Później w dniu imienin Anny, złożyła życzenia wszystkim kobietom o tym imieniu:

 

dziś świętujemy Anny 😄🎉 Zdrówko wszystkich Aneczek! 🥂

 

z życzeniami dla solenizantek – https://www.instagram.com/malgosia_socha/

 

I na zdjęciu zamieszczonym z tej okazji, faktycznie Małgosia wygląda nieco blado. Może to być spowodowane osłabieniem lub… brakiem makijażu.

 

Kolejnym domowym zajęciem, jakim podzieliła się Małgosia Socha było pieczenie chlebka bananowego. Gwiazda zdradziła też swój przepis. Jak upiec taki chlebek?

 

Składniki:

4 dojrzałe banany, 3/4 szklanki cukru, 1 łyżeczka sody oczyszczonej, 1,5 szklanki mąki, jajko, 50 g masła (rozpuszczonego) i ulubione bakalie (ok. 100 g).

Przygotowanie:

Wymieszaj mąkę z sodą. W drugim naczyniu rozgnieć banany widelcem, dodaj do nich cukier i wymieszaj. Następnie dodaj mąkę, jajko, masło i bakalie. Całość dokładnie wymieszaj łyżką. Ciasto przełóż do keksówki (najlepiej wysmaruj ją wcześniej masłem i obsyp mąką). Piecz w 180 stopniach przez 1 h 20 min do zbrązowienia.

 

Smacznego!

 

Zobacz też: Przez tydzień jadł tylko Nutellę! Nie spodziewał się takich efektów!

 

https://www.instagram.com/p/CDMDgZqDMHs/

 

 

https://www.instagram.com/malgosia_socha/Komentarze