Chłopiec nie wyłączył kamery w czasie lekcji online! Jego tata został aresztowany!

Ogromne problemy na swojego ojca sprowadził uczeń z Mediolanu, który zapomniał wyłączyć kamery po skończonej lekcji online. Chwilę później nauczycielka i koledzy chłopca usłyszeli odgłosy awantury i krzyki. Sytuację w domu pojechała sprawdzić zaalarmowana policja, a tata ucznia został aresztowany! 

Dzięki temu, że chłopiec nie wyłączył kamery na jaw wyszła szokująca prawda dotycząca jego ojca. Mężczyzna znęcał się nad swoją żoną fizycznie i psychicznie. Wszystko na to wskazuje, że nikt nie wiedział o dramacie jaki rozgrywa się w domu chłopca, gdyby nie to, że ze względu na pandemię koronawirusa lekcje prowadzone są online. Nauczycielka, która prowadziła zajęcia o niepokojącej sytuacji zaalarmowała policjantów, którzy nie zlekceważyli zgłoszenia. Na miejscu zastali zapłakaną i posiniaczoną kobietę, którą pobił 48-letni mąż, obywatel Egiptu. Tata chłopca został aresztowany.

 

 

ZOBACZ:Chciała uczcić koniec kwarantanny! Zginęła w koszmarnych okolicznościach!

 

 

 

O tym, że uczeń z jednej z mediolańskich szkół nie ma lekko wiedzieli jego wychowawcy i koledzy z klasy, Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy, że ojciec chłopca regularnie bije jego matkę, aby wymusić na niej posłuszeństwo. 10-latek nigdy nie skarżył się na problemy z rodzicami. Dzięki włączonej kamerce mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku i aresztowany. Mężczyzna odpowie teraz za przemoc domową i znęcanie się nad swoją rodziną.

 

ZOBACZ TAKŻE:DRAMAT znanego polskiego muzyka! Oboje jego rodziców zachorowało na…

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 Komentarze