TVP: Dlaczego Ewa CHODAKOWSKA zniknęła z popularnych programów!?

TVP: Dlaczego Ewa CHODAKOWSKA zniknęła z popularnych programów!?

W TVP jeszcze do niedawna można było oglądać popularną trenerkę.

Ewa Chodakowska pojawiała się w TVP – w „Pytaniu na Śniadanie”, prowadziła też rozmowy w ramach PnŚ Extra. Trenerka była też jedną z jurorek w tanecznym show Telewizji Polskiej pt. „Dance dance dance”. Teraz jednak Ewy nie ma w telewizji.

Trenerka milionerka

Ewa Chodakowska to nie tylko popularna trenerka i influencerka. Jest to także kobieta, która prowadzi spory biznes obejmujący treningi, catering dietetyczny i produkty spożywcze, kosmetyki oraz różnego typu warsztaty i obozy.

Niewiele osób zadaje sobie sprawę, że majątek Chodakowskiej stawia ją na 31 miejscu najbogatszych Polek w rankingu Wprost. I zgodnie z tym zestawieniem trenerka ma na koncie 178 milionów złotych.

Telewizja bez Ewy

Czy to dlatego w TVP nie zobaczymy Ewy? Czy trenerka uznała, że nie potrzebuje pojawiać się w telewizji, bo gaże to jedynie skromny dodatek do jej przychodów. Czy też to Telewizja Polska zrezygnowała ze współpracy z trenerką. Jak się okazuje wersja Chodakowskiej jest jeszcze inna.

Pytanie fanki

O odejście z telewizji Ewę Chodakowską podpytywała jedna z obserwatorek na instagramie:

Ewa, ja z innej beczki. Czemu nie ma Cię już w TVPDDD. Bez Ciebie to nie to 🙁

Odpowiedź Ewy wskazuje na konieczność wyborów pomiędzy różnymi projektami a życiem osobistym.:

Kochana, doszłam do wniosku, że równowaga jest w życiu najważniejsza. Więcej czasu dla przyjaciół, rodziny i dla samego siebie. Tego nie kupi się za żadne pieniądze.

Może to być faktyczny powód tego, ze Ewa nie pojawia się już w Pytaniu na Śniadanie czy w Dance Dance Dance. Szczególnie, że ostatnio mąż trenerki miał operację >>>więcej na ten temat TUTAJ

Być może też, samo TVP zrezygnowało z Chodakowskiej a trenerka podaje jedynie swoją wersję? Jak sądzicie?

POLECAMY: Dominikana: Roksana WĘGIEL pokazała się bez… (FOTO)

 

fot. https://www.instagram.com/chodakowskaewa/Komentarze