Tak Ewa CHODAKOWSKA świętuje URODZINY! Zobacz VIDEO!

W minioną sobotę Ewa Chodakowska świętowała swoje urodziny.

Co prawda trenerka urodziny ma dopiero w poniedziałek (urodziła się 24 lutego 1982 ). Jednak imprezę zorganizowano w weekend.

Nieprzyjemna atmosfera

Przed samymi urodzinami wokół Ewy panowała bardzo nieprzyjemna atmosfera. Zaczęło się od konfliktu z Ambasadorkami na początku lutego 2020. To wtedy dziewczyny, które miały promować trenerkę były banowane za „niesubordynację”. Więcej na temat konfliktu z Ambasadorkami czytaj TUTAJ.

Następnie Ewa Chodakowska próbowała wyciszyć sprawę, ale bez skutku. Bo co rusz na jej instagramie któraś z osób wracała do tematu.

Ulało się…

W końcu Ewa pod jednym z postów, najwyraźniej zmęczona napisała:

„czy ja mogę mieć dość tej całej nagonki? Czy nie? Trochę mi się ulało ..”

Finalnie trenerka wydała oświadczenie w sprawie Ambasadorek, wyjaśniła wszystkie sprawy i zamknęła projekt. Oświadczenie Ewy Chodakowskiej zobacz TUTAJ

Urodziny milionerki

Mimo nieprzyjemnej atmosfery, a może właśnie na przekór tej sytuacji, Ewa w ten weekend świętowała swoje 38 urodziny.

I choć Chodakowska jest bogatą osobą (według rankingu Wprost ma na koncie 178 milionów złotych) to nie organizowała dedykowanej imprezy. Urodziny odbyły się bowiem w greckim klubie Ω – Nightspot Athens.

Urodziny i miłość

Na swoim instagramie Ewa napisała post, który mniej dotyczył urodzin, a bardziej miłości do męża – Lefteris’a Kavoukis’a:

„38🎂 .. nie mogłam sobie wymarzyć lepszych urodzin 🥳

My ONE and ONLY ❤️ Baby mou… thank you for that LOVE and LIFE we build together.. you are my EVERYTHING ❣️”

Prywatne momenty

Zaskoczeniem mogą być filmiki, jakie pojawiły się w urodzinowym poście Ewy Chodakowskiej (video poniżej). Zazwyczaj trenerka publikuje profesjonalne wystylizowane zdjęcia lub grafiki promocyjne. Teraz zamieszczone nagrania są bardzo prywatne.

Być może to „pokazanie twarzy” trochę zmiękczyło rozgoryczone fanki. Bo tym razem na instagramie Ewy nie pojawiły się złośliwe komentarze czy trudne pytania, tylko życzenia urodzinowe. My także się do nich dołączamy, życząc wszystkiego dobrego, a szczególnie podejmowania mądrych decyzji 🙂

POLECAMY: Maciej DOWBOR pokazał zdjęcie KORONIEWSKIEJ. Szokujący szczegół! (FOTO)

 

źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa/Komentarze