CHOROBA DODY? Gwiazda opublikowała zdjęcie CZASZKI!

CHOROBA DODY? Gwiazda opublikowała zdjęcie CZASZKI!

Doda to bez wątpienia jedna z większych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W jej życiu pojawiły się ostatnio poważne problemy zdrowotne. Gwiazda opublikowała niepokojące zdjęcie swojej czaszki.

Dorota Rabczewska czyli „Doda” to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Swoim talentem podbiła serca milionów Polaków ale także osób zza granicy. Fani pokochali Dodę za jej szczerość i kontrowersyjne zachowanie. Wokalistka od lat cierpi z powodu problemów zdrowotnych. Niegdyś Dorota Rabczewska zmagała się ze strasznym bólem kręgosłupa. Gdy wszyscy myśleli, że jej stan się poprawia okazało się, że jest całkowicie odwrotnie. Wokalistka przyznała, że dawne bóle, które się pojawiały zniknęły. A to co męczy teraz Dorotę to to, że w uszach słyszy piski. W przypadku kariery muzycznej pogorszenie słuchu niesie za sobą bardzo poważne konsekwencje. Mogłoby to oznaczać nawet koniec kariery dla wokalistki. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie swojej czaszki. Fotografia bardzo zaniepokoiła fanów.

 

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL z Klaudią el Dursi? Pokazała nawet…

 

Na szczęście przeprowadzone przez Dodę badania wykazały, że za dolegliwości piosenkarki odpowiedzialny jest aparat ortodontyczny i źle prowadzone leczenie zgryzu. Gwiazda publikując zdjęcie rentgenowskie nieumyślnie ujawniła prawdę na temat rzekomych operacji plastycznych. Piosenkarce od lat sugeruje się zmniejszenie nosa, spiłowanie kości szczęki czy implanty zębów.

 

– Na widocznym zdjęciu nie stwierdza się złamań w poszczególnych piętrach: piętro górne czyli złamania kości nosowej, piętro środkowe oraz piętro dolne czyli kości żuchwy. Co świadczy o tym, że Dorota Rabczewska nie przeszła operacji ani zabiegów estetycznych związanych z ich naruszeniem w celu poprawy własnego wyglądu – stwierdził lekarz medycyny estetycznej Marcin Janusek z Derma Instytut.

 

Jak się okazuje Doda nie ma sekretów przed swoimi fanami, a rzekome operacje plastyczne okazały się być jedynie zwykłymi plotkami. Wychodzi na to, że zachwycająca wiele osób uroda Dody jest zasłgują jedynie dobrych genów.

 

czaszki
fot. instagram dodaqueen

 

 

 Komentarze