Choroba Królowej Elżbiety II! Władczyni nie była w stanie…

Choroba Królowej Elżbiety II! Ze względu na obecny stan zdrowia 93-letnia władczyni nie była w stanie pojawić się na ważnych spotkaniach.

 

Choroba Królowej Elżbiety II!

Elżbieta II jest najdłużej panującą królową w historii. Jej koronacja odbyła się 2 czerwca 1953 roku. Niestety, ostatnie tygodnie nie były zbyt łaskawe dla władczyni. Ogrom obowiązków, a także rezygnacja księcia Harry’ego i jego małżonki Meghan Markle sprawiły, że Elżbieta II czuła się przytłoczona.

Sprawdź też: Księżna Meghan OSZUKAŁA wszystkich? Tak naprawdę nie…

 

Ostatnio Królowa Elżbieta II zrezygnowała z uczestnictwa w ważnych wydarzeniach. Okazuje się, że powodem tej decyzji był stale pogarszający się stan zdrowia.

W poniedziałek nie zjawiła się na uroczystym przyjęciu z okazji szczytu inwestycyjnego. Jej rolę przejął wnuk, książę William. Nie omieszkał skomentować stanu zdrowia babci.

– Moja babcia przeprasza, że nie mogła pojawić się dziś wieczorem, jednak poprosiła mnie, abym przekazał wam wszystkim jej najserdeczniejsze życzenia – tłumaczył książę William.

 

 

 

W czwartek królowa miała spotkać się z grupą kobiet w West Newton, jednak w ostatniej chwili zrezygnowała z uczestnictwa w wydarzeniu. Choroba nie odpuszczała i przez wzgląd na zaistniałą sytuację, władczyni była zmuszono odwołać coroczną wizytę w oddziale Instytutu Kobiet w Norfolk.

 

 

 

Rzecznik Pałacu Buckingham potwierdził, że Elżbieta II zmaga się z przeziębieniem, jednak jej oddani nie mają powodów do niepokoju.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia 🙂Komentarze